Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinàljak hogy szakitsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak hogy szakitsak a pàrommal? Szerintetek milyen az amikor azt mondja mulkor is te fogtàl vissza? Szerintetek milyen az amikor azt mondja hogy szeret ölelget puszilgat és ha fel jön a babatéma akor képes lenne szakitani , elhagyni..

Figyelt kérdés

Szàmomra az az igazi aki előtt nincs semmi féle akadàly

Én szeretnék babàt de ő nem 22 évesek vagyunk , az anyagi helyzetek is megvannak hozzà

Egyik pillanatba ezt mondja a másikba màst , sajnos a szüleire munkatársakra hallgat meg a gyakori kérdésre😂

Szàmomra a 22 éves kor az ideàllis a gyerek vállaláshoz..

De ezért kêpes lenne elhagyni és 5 éve együtt vagyunk nemis 5napja , tudom most jönnek a rosszindulatu kommentek igen nem vagyunk elkésve csak de egy érzem hogy màr szeretnék anya lenni , szerintem a pàrom szüleinek nem igy kéne gondolkodniuk 50és65évessen meg nem kéne a fiukat befolyàsolni mondjuk a fia meg szànalmas ha nemtud sajàt döntést hozni , meg hitegetni tud csak , ugyis annyire széttörte a szivemet màr,annyira érzékeny depis làny lettem😑annyira nyomasztó érzés van bennem😢😢



#Hogy engedjem el? #Nekem ő az első szerelmem
2021. dec. 11. 18:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Na, mi történt azóta?
2022. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Mi a helyzet Veled?

Remélem sikerült kimenekülnöd ebből a kapcsolatból, mert ő egy nárcisztikus ember...

2022. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!