Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy én csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy én csak interneten írogatós felszínes, csalódásmentes kapcsolatokat szeretem? Soha nem akarok férjhez menni sem.

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 07:02
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
Aki azt írja, hogy nincs ezzel semmi gond, erősen téved. Az élethez hozzátartozik a normális emberi kommunikáció, amit nem harmincévesen kell megtanulni, hanem más most is késésben vagy. (Ezért is nem akarsz már most se emberek közé menni.) Ezzel pedig saját börtönödet építed, mert minél magányosabb leszel annál kevésbé akarsz majd kimozdulni a komfortzónádból.
2021. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!