Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szólnátok a bárátotoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a bárátotoknak, hogy "zavar" amikor néha hozzátok ér?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani és nem is vele van a probléma, csak szimplán idegesít amikor megfogja a hasam vagy a derekam miközben ülök és tudom, hogy érzi a hájamat és egyszerűen ilyenkor annyira kellemetlenül érzem magam. Szóljak neki erről? Vagy hogyan tudnék ezen tovább lendülni?

2021. dec. 15. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csattanj rá
2021. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha téged zavar, akkor mondd el neki. Ő egyébként valószínűleg észre sem veszi, de ha igen, akkor nem különösebben érdekli. A fiúk általában fele annyi dolgot nem érzékelnek a lányok bizonytalanságaiból.
2021. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Régen engem is zavart. De mondta hogy ő szereti ezért valahogy el tudtam fogadni. Sőt nekem úgy van, hogy az alsó has részem nagyobb és a gyomor részénél kisebb és mindig az alsó részét fogdozza.
2021. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
De ha annyira zavar nyilván elmondhatod neki.
2021. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Úgy,ha lefogysz,és akkor már nem fog zavarni.
2021. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem érzi a hájadat. Szexinek érez. Nyugi.
2021. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Képzelem azt a hájat...Hány kiló vagy aranyom, 35? Vasággyal?
2021. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, ez nem egy nagy dolog.:)
2021. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban mindkettőtöknek jól kell éreznie magát. Ha neked ez rosszul esik, akkor beszéld meg vele hogy nem szeretnéd ha ezeket csinálná és tedd hozzá hogy ehhez nem neki van köze, hanem te nem vagy elégedett magaddal.


Ugyanis nem a barátoddal van gond, hanem azzal hogy utálod a tested és szégyelled előtte.

2021. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Szerintem azért fogdossa a hasadat mert szereti ha egy lányon van mit fogni és neki inkább a pocakosabb lànyok tetszenek mert szereti ha egy lányt kényeztethet a simogatással meg magàt is mert erre ő izgul és fel akar majd téged hízlalni és 6 hónap után észre veszed hogy híztál 15-20 kilót és csodálkozol hogy ezt hogy és rá J össz hogy nem kellett volna meg enni mindent amit eléd rakott és mértéket kellett volna tartani meg rá kellett volna jönni hogy ő csak fel akar hízlalni hogy az ő igényei szerint nézz ki és hogy mikor szekít veled ne kelljél már senkinek se
2023. júl. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!