Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom révén megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom révén megismertem egy lányt. Először csak szimpatikus volt semmi más. Most már teljesen megfogott. Szerelmes nem vagyok, de nagyon tetszik. Egy kicsit bonyolult a szitu. Ezek a jelek azt jelenthetik, hogy tetszem neki ?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál jól kijöttem vele, de semmi különös nem volt. Második alkalommal ő kezdeményezett úgymond. Ölelgetett, folyamat mondogatta milyen jól nézek ki, tetszik neki az, hogy látni rajtam foglalkozom a testemmel. Buliban többször táncolt velem.

A gebasz az, hogy a társaságunkból egy másik srácnak is bejön, de nagyon.

Ott fordított a helyzet vele nem volt ilyen a lány inkább a srác kezdeményez.

Másik szitu harmadik közös bulinkon megjelent az exem és odajött, persze nem foglalkoztam vele. A csaj tiszta ideg volt, hogy ott az exem. Mondogatta, hogy ennél sokkal jobbat érdemlek meg ilyenek. Amúgy jól esett szimplán azt nem értettem, hogy miért akadt ki.

Szóval lehet gáznak tűnik amiket leírtam vagy is az, hogy egyáltalán leírtam.

Persze tudom sokan úgy gondolják ezek nyilvánvaló jelek, de én már jártam így és hiába volt nyilvánvaló.

Ezek viselkedések mire utalnak a lány részéről ?



2022. jan. 5. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra utalnak hogy te jössz be neki, de ahogy mondod, sokszor nem lehet tudni mi van a másik fejében, főleg tiniknél.


Hívd el randira, legyetek kettesben és ismerkedjetek. Ne húzd az időt feleslegesen vele, hónapokat várva hogy "na mi lesz".

2022. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki és arra vár, hogy lépj. Próbál bíztatni, legalábbis nagyon úgy tűnik. Ha a másik fiú kezdeményez a lánynál, de azóta sincsenek együtt, akkor ő nem kell neki, te viszont igen.:)
2022. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én legjobban a reakcióján lepődtem meg mikor megjelent az exem.

Gondoltam magamban fixen akar tőlem valamit.

2022. jan. 6. 08:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy akar valamit. Hajrà, èn drukkolok!;)
2022. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.

Ilyen feszültségek adódnak néha, hogy több lány/fiú van, szóval itt csak kettőtökkel törődj. Hívd el randira, beszélgessetek, ismerd meg, ismerjen meg! 49f

2022. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy tetszel neki, máskérdés milyen értelemben éste milyen kapcsolatra vágysz.

Nekem egy kicsit úgy tűnik elsősorban testileg vágyik rád, mert aoz iépest hogy csak párszor találkoztatok nagyon nyomul meg a testedet iselég hamar kezdte el dícsérni. De lehet hogy csa szerelem első látásra mert ő ilyen szenvedélyes fajta....

Szerintem még puhatolózz hatartósabb kapcsolatot akars, ha nem...lépj gyorsan és meglátjátok.

2022. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Féltékeny volt az exedre.
2022. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

muchas gracias afición esto es para vosotros


SIUUUUUUUUUU

2022. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
amúgy azóta mizu a leányzóval?
2022. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy van egy másfél éves kapcsolata ami nagyon szar.

De valahogy nekem ez elvette a kedvemet még akkor is, ha tényleg nem jó a kapcsolatuk.

2022. jan. 25. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!