Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálnak mert együtt vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnak mert együtt vagyok egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyan még nem vagyunk teljesen együtt ,de alakul a dolog. Elég populáris lány sajnos, ezért nagyon sok fiúnak tetszik... Egy szórakozóhelyen nagyon sokan csúnyán néznek rám , beakadnak a vállamba és hasonlók. Az összes csávó aki ilyeneket csinál az irkál, vagy irkált a "barátnőmnek". Van egy egész társaság aki haragszik rám. Sajnos nekem nincs olyan széles haveri köröm hogy ne féljek ezektől,nem lehet olyan nagy a szám ezért. Miért nem tudják elfogadni ezt? Rühellem ezeket az embereket , legszivesebben kitörölném őket a világból. Hogyan lehet megbirkózni ezzel a problémával? Teljesen elkerülni ezeket az embereket nem lehet.

2022. jan. 11. 12:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szerintem örülj neki hogy veled van és nem a többi másik fiúval becsüld meg.
2022. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Tipikus, velem ugyanez van, rémisztően hasonló a szitu, nekem osztálytársnőm, küzdöttem érte másfél évet, szeretem őt nagyon, és mindenkit eltaposok, aki ugatni mer érte így derül ki, kik qz igaz vbarátok akik ilyenkor elhagynak azok mehetnek a f*szba.
2022. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van veled. Egy idő után majd lekopnak rólad. Ha a csaj téged választott és nem őket, akkor nyilván jó oka volt rá.
2022. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#1 Ha egy sötét utcában szembetalálkoznék mondjuk azzal a társasággal ,akik szerint én "elvettem" a lányt valamelyik tagtól onnan (soha nem jutott eszébe olyan a barátnőmnek hogy bármit is akarna tőle) ,akkor én el tudom képzelni hogy nem csak ugatnának nekem. Csak abban reménykedem hogy csillapodik majd ez. Halálosan megsértettem ott valakit ezzel hogy mi ilyen jóban vagyunk, biztosan fáj neki.


#4 Olyan értelemben lehet kevés vagyok, hogy sajnos nincs egy 10 fős kigyúrt haveri köröm akik bármelyik pillanatban mellém állhatnának. Más értelemben nem tartom magam kevésnek.

2022. jan. 14. 15:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Attól egyellőre nem tartok hogy ez bármiben is befolyásolná a kapcsolatunkat. Inkább csak nagyon idegesítő és zavaró, meg van egy folyamatos félelem is , nem nagy ugyan de tartok azért a kontaktustól ezekkel az emberekkel.
2022. jan. 14. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!