Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek korai? Meddig jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai? Meddig jó várni ezzel? Szerintetek most mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki fiatalabb nálam három évvel és neki nem volt még kapcsolata. Én már 18 vagyok és volt pár kapcsolatom is ami tovább ment csóknál. A barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt de már 3 hónapja ismerjük egymást. Ő ez alatt az egy hónap alatt már vagy 1000x felhozta azt hogy le akar velem feküdni meg hogy ő nem akar tovább várni stb. Viszont én nem érzem azt hogy egy hónap után ez helyes lenne vagy hogy egyáltalán az hogy ő ilyen fiatalon elveszítse. Amikor felhozza akkor mindig mondom neki hogy várjunk még pár hónapot de ő ilyenkor kiakad és én vagyok a szar meg olyanokat mond hogy ő már eleget vár és hogy neki ehhez nincs türelme. Nekem ez eléggé szarul esik mert csak óvni próbálom de ő még így is támad.

Tényleg nagyon szeretem mert amúgy sok mindenben érett és külsőre is úgy néz ki mint egy 18 éves csak hát na.

Nem tudom hogy most mi lenne a helyes mert tényleg én is vágyom rá de nem érzem ezt helyesnek még korainak tartom:/



2022. jan. 31. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Tedd meg amit meg kell

Mindkettőtöknek jó lesz(vagy nem)

Esetleg @nál

2022. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyen negatív emlék az első alkalom, ha úgy érzed, nem lenne jó, inkább ne tedd. Mondd ezt el a lánynak is, beszéljétek meg. Meg nem is muszáj rögtön beleugrani a mélyvízbe, először csak petting, aztán orál, fokozatosan haladva.
2022. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A fokozatosság szeeintem is jó ötlet. Ne menj bele olyanba amit nem akarsz, az 1 hónap járás 15 évesen szerinten is kicsit korai. Ismerkedjetek még, tapasztaljátok ki, kinek mi esik jól.
2022. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Aranyos vagy, de ezt nem értem. Nem attól lesz jó az együttlét, ha minél több ideig húzod. Ő mint látom nagyon vágyik rá, úgy hogy nem tudom mire vársz.
2022. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
A petting nem lenne rossz ötlet, amolyan köztes megoldás. Örömet okoztok egymásnak, de "hivatalosan" mégsem feküdtök le. Csináljatok pár ilyen alkalmat, és ha kitapasztaltatok mindent, jöhet a többi.:)
2022. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az a furcsa, hogy szar alaknak nevez téged, és hogy nem akar tovább várni, azért mert nem akarsz 1 hónap után szexet.

Ha nem volt neki még úgy kapcsolata, nem értem miért sürgeti ennyire.

Az az érzésem azért, hogy elmondhassa, hogy ő már nem szűz.

Mi másért sürgetné ennyire?

Lenne más megoldás is rá, hogy megtörténjen. Például amikor kettesben vagytok, akkor annyira felizgat, hogy nem tudsz neki ellenállni.

De nem így, hogy erőszakosan szinte zsarolva téged.

2022. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!