Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy a barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a barátja megcsalta velem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút novemberben és azóta napi szinten beszélünk és találkoztunk is elég sokszor. Olyanokat mondott hogy szeret és össze akar velem jönni és idővel elkezdett egyre jobban bejönni. Közben kb egy hónapja ott aludtam nála és akkor vesztettem el a szüzességem. Már itt tudhattam volna jobbat és ki kellett volna dobnom mivel én nem akartam ezt kapcsolat nélkül, de azt mondta hogy ha nem engedem meg neki akkor soha nem fog többet keresni szóval bele mentem. Azóta meg teljesen megváltozott, nem keresett többet, nem érdeklődött felőlem és csak akkor akart találkozni ha tudta hogy megint meg engedem neki. Én ekkor már tudtam hogy nem akar tőlem semmi komolyat es csak ki akart engem használni, de tegnap megtudtam azt is hogy neki végig volt barátnője. Még mindig kicsit sokkos állapotban vagyok, el mondtam a palinak is hogy tudom hogy van barátnője es megpróbáltam vele megbeszelni hogy még is miez de azóta nem tudom elérni sehogy. És igazából a kérdés az lenne hogy szerintetek elmondjam a lánynak? Nem vagyunk közeli ismerősök de egy suliba járunk szóval szoktam látni és felmerult bennem hogy ráírok és elmondom mi történt csak hogy tudjon róla, de nemtudom hogy jó ötlet-e. Ha tudtam volna hogy van valakije hozzá sem szóltam volna most annyira rosszul érzem magam és félek hogy engem fognak hibáztam

2022. febr. 5. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Piti bosszú, de én elmondanám. Rohadt gerinctelen húzás volt a sráctól, hogy csak a szüzességedre ment rá - ezt is elmondanám a csajnak, ha látszólag nem is hisz neked, azért tudjon róla, milyen kis patkánynak fekszik alá...

Sajnálom, hogy így jártál, kívánom, hogy találj egy normális srácot, aki elfeledteti veled!

2022. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám. Téged kihasznált, őt megcsalta, szóval én gond nélkül megtenném.
2022. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én találkoznék vele hogy menjen még egy kör, meg odahívnám a barátnőt is, rejtett kamera, és mikor már érdekes dolgok mennek, a barátnő megjelenik, bumm
2022. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Menj oda a srachoz, lehetoleg amikor nincs egyedul, es mond azt hogy terhes vagy tole. Utanna hagyd ott ne varj semmilyen reakciot.;)
2022. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy a srac azota telebeszelte a csaj fejet hogy meg veletleul se higyjen neked ha ugy dontesz hogy elmondod a lanynak, ugyhogy vigyazz
2022. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

És akkor mi van ha elmondod? A csajnak nagyon rosszul fog esni, ez a szemét pedig téged fog okolni. A csaj jó esetben kidobja, de lehet elnézi.

Ha kidobja, talál magának három másikat akit kúrogat, ha megbocsájt, majd folytatja tovább. Neked pedig nem lesz ettől jobb.

Máskor ne add magad oda olyannak, aki megfenyeget, hogy elhagy ha nem fekszel le vele. Aki zsarol, az csak arra hajt.

2022. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy ő engem fog hibáztatni már miért vallaná be hogy ő a hibás de ezzel nem tudok mit kezdeni. Nekem nem lesz jobb azzal ha elmondom neki de ha az ő helyében lennék inkább akarnám tudni. Aztán hogy elhagyja vagy nem ahoz nincs közöm, csinálja azt amit jónak lát.
2022. febr. 5. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben ugy hoznam fel annak a csajnak, hogy inkabb toled tudja meg, hogy kihasznalt teged a fiu, mert ha mastol cska annyit hall, hogy lefekudt veled, akkor utolag magyarazkodhatsz. Szoval az a kisebbik rossz ha inkabb toled tudja.
2022. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el. Már csak azért is, mert így a barátnőjét is az orránál fogva vezeti. A csaj megérdemli, hogy tudja, inkább fájjon neki kicsit, mint egy ilyen fiúval járjon...


Amúgy ha valaki olyannal fenyeget, hogy nem látod többet, ha nem fekszel le vele, ne tedd meg! Soha! Akkor se, ha olyan fiúról van szó, akivel jársz! Ha ennyit érsz valakinek, menjen, jobb lesz neked nélküle! Ez aljas, érzelmi zsarolás, nem szabad engedni neki.

2022. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nemrég én is hasonló szituációban voltam, elmondtam a srác barátnőjének mindent, a végére már egymást vígasztaltuk. szerintem mielőbb mond el neki, ha úgy egyszerűbb akkor írásban, tudnia kell.
2022. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!