Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tudom, hogy nem vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem vele akarnám leélni az életem de tetszik, akkor ettől függetlenül belemenjek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de az első kapcsolatom lenne, és nagyon tetszik de eléggé különbözőek vagyunk, nem hinném, hogy ha arra kerülne a sor összeházasodnék vele, legalábbis nem gondolom azt, hogy ő az igazi. Lehet butaság még ilyeneken gondolkodni, de ez lehet szempont?

2022. márc. 5. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet szempont, persze.

Én nem jönnék össze vele. Az elsőről gondoljam azt, hogy az igazi, még ha nem is lesz az.

2022. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell kihagyni semmit ami adódig főleg fiatalon.
2022. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlott. Ismerkedj akkor még vele, randizzatok, de teljesen felesleges úgy beleugrani, hogy már most azon agyalsz hogy úgyse fogsz vele lenni sokáig.


Azt csak megjegyzem hogy senki nem szereti ha hülyének nézik, szóval jó lenne ha te sem tennéd ezt azzal, akiről most szó van. Kicsit bele kéne gondolni a másik mit érezhet a döntéseid után.

2022. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as épp ezért kérdezem. Még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, és sem őt, sem magamat nem szeretném hitegetni, hogy lehet ebből valami hosszútávon, ha ez nem így van.

2022. márc. 5. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg mi értelme az egésznek ? Inkább ne fecséreld az idejét, és keress valakit, akivel el is tudod képzelni magad hosszú távon.
2022. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért vetődött fel ez bennem, mert ennek ellenére nagyon kedvelem, és mivel nem régóta ismerjük egymást, reménykedtem benne, hogy megváltozik a véleményem. De lehet, hogy nem, viszont akkor igazatok van, felesleges lenne egymás idejét pazarolni.
2022. márc. 5. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várjatok még egy kicsit a dologgal, aztán majd meglátod.
2022. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, van értelme jobban megismerni egymást, akkor ismerkedjetek meg jobban, aztán meg látod hogy hogy alakul. :) Ilyen egyszerű.
2022. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Párommal először én is így voltam , nem tudtam nagyon , hogy mit akarok. Tetszett meg minden , de valahogy nem volt meg bennem az a szikra , hogy na ő az én igazim stb. De mégis beleadtam a derekam és ahogy ment az idő és ahogy egyre jobban ismerem meg , hogy milyen is valójában úgy érzem hogy a szerelmünk egyre jobban erősödik és egyre mélyebb érzéseket táplálok iránta , és egy percig se bántam meg hogy belementem ebbe a kapcsolatba :D
2022. márc. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előttem levőnek a helyzetében vagyok.Első barátom,külsőleg eléggè vonzó fèrfi,belsőleg 10/1000,viszont én mégis félek 19 évesen első barátomra azt mondani,hogy életem végéig fog tartani,nem nagyon tudok benne hinni,de szeretném h így legyen,remélem ìgy is lesz,csak az a szikra erősödne jobban,egy hónapja járunk,kicsit félek,h már most fülig kellene legyek szerelmes,de ebben nem vagyok 100%ig biztos h az vagyok
2022. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!