Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan lány aki Egerből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki Egerből vagy Heves, Borsod, Szolnok megye környékéről szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én is elég közel élek Egerhez. És 8 éves koromig ott laktunk. De utána elkellett költöznünk onnan sajnos. Persze elég közelre. De nem közvetlen. De nem is a kis távolság a gond. Hanem, hogy ez a kisváros vagy inkább falu egy putri. És hogyha most leérettségizek akkor megyek tovább tanulni. És valószínűleg oda fogok menni. Mivel imádom azt a várost. Ha ezzel is megvagyok akkor meg kB egyből keresek majd valami jó fizető munkát utána költözés valszeg dunánttlra vagy ha összejön akkor Kanadába. És alapból sokat járok oda mivel vannak onnan barátaim. Természetesen, hogyha találnék egy normális, kedves, megértő lányt akkor feljárnék akár napi szinten is. Illetve azért írtam bele azt is a kérdésembe megyéket is. Mert ha nem is Egri lány ír hanem esetleg Szolnoki vagy akár Ceglédi még nekem az is oké. Távolság ügyileg még bőven elfogadható nekem. Viszont Eger az a hely ahová tényleg naponta is betudnék járni. Rólam annyit kell tudni, hogy kedves,megértő,humoros fiú vagyok. Szeretek túrázni. És eredetileg sok minden érdekel. Lehet velem bármiről IS beszélgetni. Azonban észre veszem azt ha kiakarnak használni és én ezt nem hagyom soha senkinek. Viszont párkapcsolatom sajnos csak 5 éve volt egy 13 éves lánnyal. Szolnok megyei lánnyal. 2.5 hónapig. De a lány annyira üres volt, hogy még gyerek szerelemhez képest is silány volt. 13 éves volt csak. De voltak olyan osztálytársaim lányok-fiúk akik már ennyi idősen is képesek voltak komolyabb szerelemre is. Ennél meg kb mindenki komolyabban vette még kisgyereként is.

2022. márc. 7. 19:55
 1/2 anonim válasza:
64%

Szia! Elolvastam amit írtál.😇

Szolnoki lány vagyok úgyhogy..

2022. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy társkereső platform. Töltsd le a Tindert vagy a Badoot, ezeken nagyobb esélyed van.
2022. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!