Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Nos nagyjából majdnem 1,5 hónapja össze melegedtem egy csajjal az egyik buliban. Úgy értem, hogy csók csak az elején volt vele. Mert utána eléggé jól leitta magát. És be ültek egy fél órára a lány WC-be. Utána befarsult. De ettől még ugyanúgy bújt hozzám. Azonban a tömegnyomorban külön váltunk és a nevét nem tudtam meg. Most viszont sikerült vénetlenűl megtalálnom instán. Bekovettem vissza is követett Azonban most nem tudom milyen szöveggel írjak rá. Ami hatásos is lenne. Gondolom, hogy nyilván emlékszik rám. És nem akarom, hogy ki offoljon. Akkor rögtön buli másnapján könnyebb lett volna ez a procedúra!

2022. márc. 25. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát, szerintem pont hogy fogalma sincs róla ki vagy, szóval ne azzal indíts hogy "emlékszel, mikor smároltunk a buliban?". Találj valami normális nyitószöveget inkább, és később majd szóba lehet hozni a bulit is.
2022. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké de mégis mit?
2022. márc. 25. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nincs konkrét séma, minden lányt más fogja meg, mással tudsz ráírni.
2022. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
93%

Szerintem írd neki ezt:

“Szia!☺️

Találkoztunk pár hete egy buliban és nagyon szimpatikusnak tűntél, bár kevésre emlékszem az éjszakából😂.” És még írj hozza egy kérdést, amivel elindulhat a beszélgetés, pl.: Már elég régen volt, hogy találkoztunk, hogy vagy azóta?

2022. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Az mit jelent, hogy befarsult? Egyébként egy ilyen nőtől mit akarsz,aki képes berúgni?Hogy egy részeg nő legyen a gyerekeid anyja? Mert hosszabb távon erre kell gondolni, nem csak a szexre.
2022. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!