Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hibás vagyok? Ez megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok? Ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt (nem a legjobb kapcsolat) sokat veszekszünk de alapjába véve elvagyunk azért na de nem ez a lényeg.


A barátnőivel is jóba vagyok, néha együtt bulizunk iszunk stb. Aztán az egyikkel különösen jó a viszonyom és elhivott egy buliba ahol csak nők voltak....mivel ittam már nem tudtam haza vezetni (ja és adott egy extasy tabit is) amitől kanos lettem, jó kedvem volt, fel ajánlatotta nekem és még egy barátnőjének hogy aludjunk nála, de mivel nincs külön ágya egy ágyba kéne aludni...persze igent mondtam erre.


Én voltam közepén az ágyon 2 lánnyal, persze nem bírtam magammal elkezdtem simogatni ezt a lányt (aki a barátnőm legjobb barátnője) és a másikat is....az egészből az lett hogy élő vettem a farkam is és hát elkezdték verni..meg adott egy csókot az egyik.


A vicc az egészben hogy ők is és én is elaludtam, mert bevettem velük pár nyugtatót is, szóval nem volt szex csak ennyi történt...másnap meg haza jöttem, azóta ugyan úgy viselkednek ezek a csajok mint előtte.


El mondjam vagy inkább jobb ha hallgatok?


2022. márc. 27. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el szerencsétlen lánynak!
2022. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy..
2022. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért merült fel benned, hogy ez talán nem megcsalás? Nem értelek. Egyértelműen az.
2022. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a helyzetet, szerinted nem lenne megcsalás ha a barátnőd két haveroddal smárolna, meg kiverné nekik? 😀
2022. márc. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad, de nagyon. Igen, megcsalás, továbbá nagyrészt te tehetsz róla. Mondd el, mert jobb, ha tőled tudja.
2022. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fix kamu, ha nem, akkor szégyeldd magad
2022. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4es hatalmas jog
2022. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem verték ki teljesen mert közbe bealudtunk...de elmondom neki lesz ami lesz.
2022. márc. 28. 10:23
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
kamu vagy te pernahajder
2022. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nem verték ki teljesen mert közbe bealudtunk" - ja, akkó jóvan, semmi baj nincs ez így nem megcsalás.. :) (szarkazmus)
2022. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!