Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van párom de folyamatosan más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom de folyamatosan más lánnyal álmodok elmúlik ez?

Figyelt kérdés

Van párom átlagos a kapcsolatunk...semmi különleges persze azért szeretem. De van az egyetemen egy szőke csaj aki mocskos mód tetszik, akárhányszor meglátom feláll rá, néha szünetbe azért megyek csak ki a teremből hogy lássam őt...persze nem csak nekem tetszik mert az a tipikus dugni való csaj, az összes osztálytársamnak tetszik amúgy...maga a természete sem rossz okos, csöndes, meg alapból jó a kisugárzása. Egyetlen egyszer beszéltem vele eddig, akkor sem lényeges dologról, de miközben beszélt szó szerint meg akartam csókolni (persze nem tettem meg).


Amúgy is szerintem a suli legjobb nője szóval nem sok értelme van vágyakozni érte, de mindennap valami szexuális álmom van vele, ez elmúlik? Mert már kicsit idegesítő is az egész amúgy...lehet szerelmes vagyok belé?


Persze ezt a párom nem tudja mármint hogy tetszik ez a csaj meg hogy ennyire.


2022. ápr. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni, hogy megválaszoltad a kérdésed. Sokat foglalkozol a másik csajjal, úgyhogy róla is álmodsz.
2022. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy. Teljesen normális.
2022. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Most akkor egyetem vagy suli? Mert nem tiszta.

De amúgy egyszerűen ebbe a lányba vagy szerelmes.

2022. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én az egyetemet is sulinak szoktam hívni néha...nekem legalábbis annak számít. Tök jó ha tényleg az vagyok, remélem ki tudok ábrándulni, mert ez így nem lesz valami jó hosszú távon.
2022. ápr. 9. 19:12
 5/8 egylány20001113 válasza:
48%
Hát figyelj szerintem ez elég gáz hogy ha van barátnőd és mégis más nőre vágysz azért az én párom szerintem hogyha a te helyedben lenne akkor már nem lenne az én párom. Jó oké hogy minden fiú megnézi a nőket de szerintem azért hogy állandóan felálljon rá Ez hülyeség meg az hogy még vele is álmodsz Szerintem ez már több mint hogy egy férfi megnéz egy nőt. Mert az én párom És valószínű megnézi mert jó nézel Nem érdekel de azért valószínű hogy nem fog magának ilyeneket de képzelni egy beszélgetés közben csókolózik avval az illetővel Szóval köszönöm az Istennek hogy nem az én párom vagy.
2022. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 egylány20001113 válasza:
Bocsi hogy helytelenül írok de Bemondom a mikrofonba mit szeretnék mondani mert túl hosszú és mire leírom lejár Egy év minimum.
2022. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudsz mit csinálni ezzel az érzéssel, sajnálom. Rosszul van kitalálva a rendszer. Az lenne jó hogy ha valakinek megvan a párja, akkor megszűnne vágyakozni más nők irányába.

Viszont lehet annyi eszed hogy átgondold hová vezet ez. Valószínűleg sehova.

Régebben azt mondták erre az érzésre hogy az ördög műve és elégették a boszorkányokat. Persze csak ha nem hagyta magát. A barátnőd helyében én is szomorú lennék, de az őszinteséget jobban díjaznám.

2022. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az vigasztaljon, hogy a feltűnően szép lányokkal általában nagyon sok a gond. Folyamatosan jönnek a vetélytársak, a barátok is kacsintgatnak rá. Még ha egy angyal, akkor is tudni fogja hogy bármikor talál helyetted mást. Mindig ott a feszültség.

Maradj annál akinek te vagy az egyetlen.

2022. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!