Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit várhatok el egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok el egy 16 éves fiútól?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon okos, érett, fiúnak tűnik, de félek, hogy ez csak egy álca, és előbb-utóbb kibukik, hogy ő is egy akkora állat, mint a legtöbb kortársa. Illetve szexuálisan sem érzem magam készen szinte semmire, félek, hogy nagyon hamar rá fog térni majd a témára

Eddig csak 18-19 éves barátaim voltak, ők elfogadták, hogy nem akarok, de egy 16 éves nem hiszem, hogy hasonlóan féken tudja tartani a gatyáját



2022. máj. 3. 13:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
10-esnek igaza van. Az a rohadt iskola! Engem sem tanított meg hogy sok dologra, hogy. Hogyan kell Életben maradni, pl hogyan kell oxigént felvenni magunkhoz vagy hogyan kell kommunikálni egy másik fajtárssal.
2022. máj. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21es nagyon értesz a félcinizmushoz, vagy neked még a levegővétellel is bajaid vannak. Az igazat mevalva tényleg nemm indegy, hogy-hogyan lélegzik az ember, mert attól függ, hogy miképpen működik az agyunk és a testünk; erről pedig egy szó nincs se az álltalános iskolában, sem pedig a középiskolában, de azt azért tudjuk már, hogy napoleos és a többi gyíkarc mikor és miért volt ..eci....
2022. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondom én is! Bezzeg az állltalános iskolában nemmm tanították nekik, hogy miképpen működik az emberi szervezet, a mai fiatalok nem tudják, hogy mi fán terem a gyerkőc, aztán meg felelőtlenül összeporontyoznak mindent!!!!4! Így lettek ezek a mai, munkakerülő, szottyadt fiatalok! Nézd meg a kérdezőt, neki is korában MÁR(!) 18-19-es pasijai voltak, aztán csak 16 éves. ÉN BEZZEG ENNYI IDŐSEN A FÖLDEKEN KAPÁLTAM!!!4! De nekem már indegy, egy a "generáció" elfajzott.
2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
23as. Őszinén szólva én is eléggé "munkakerülő vagyok" , de nem azért, mert lusta vagyok; hanem sokkal inkáb azért, mert azt embert semmibe veszik eddig akárhol is voltam ezt tapasztaltam és alig lehet érezni ilyen helyeken az embernek a saját jövőjét. Az, hogy nem lehet valakinek véleménye, az iszonyat nagy bunkóság minden görény munkáltatónál. Konkrétan a kezükbe teszed az életed és azt várod, hogy összegyűljön egy autóra, vagy házra ételre valóra. Semmi ösztönzöttség nincs ebben...nem a fiatalkokat kéne hibáztatni ezért, akik érzik, hogy mindez nem oké/korrekt. Mások malmát hajtani nem túl ígéretes...ennyi erővel visszamehetünk piramisokat is építeni korbácsütésekkel ütlegelvén a hátunkon. Érted nem? Az, hogy titeket elvittek fiatalon kapálni miközben semmi kedvetek nem volt hozzá, az sem ok; de az sem az, hogy az emberrel megútáltatják mindezt azzal, hogy túl sokat várnak a fiataltól. Pedig csak megkéne szerettetni a Természetet, a természeten való munkálatokat egyfajta mesés összefüggő módon...de ha csak az van, hogy parasztnak vay tekintve, akire csak ráízzák a föld munkálatait mindenféle bevezetés nélkül; akkor úgy semmi értelme. Csak úgy lehet Isteni módon alkotni, ha az ember Szereti amit csinál és bele tudja tenni magát.
2022. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
Semmit ne várj el egy 16 évestől. Keress egy huszonévest, aki kirúgja a fogsorát a kis féregnek.
2022. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 NTBS ***** válasza:
52%
Szerintem semmit ne várj el. Nem dolgozik, nem volt még párkapcsolatban. Mit tudna? Konkrétan semmit.
2022. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!