Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok miért nem jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok miért nem jönnétek össze idősebb pasikkal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogyha mondjuk találatok egy olyat aki valóban kedves, nem használ ki, szeretne titeket, nem csak a lyukat látja bennetek. Tehát nem a hátsó szándék vezérelné.

Általában a lányok többségénél ahogy észre +3-5 év az ami játszani szokott. De valakinél még 3 sem.


És 1-2 véleményt már halottam valaki azt mondta azért nem mert fél, hogy a pasi családot már 23-24 évesen feleséget meg gyereket akar és ilyen korán még legtöbb nő sem akar ilyesmit.


Valaki azt, hogy nem e kiakarná használni. Pláne az aki be is próbálkozik nála. Ami igazából lehet, hogy nem pedofília. Csak szimplán a lány arca, személyisége tetszik neki. De lehet szó szerelemről is. Bár a pedofil szó amúgy is arra vall aki 10 éves kislányokat szeretne megdugni erőszakkal!


Illetve ismerek olyat is aki azt mondta 16 évesen nekem, hogy a 30 körülieknek már nem igen lenne esélye. Mert ilyenkor már nem úgy néznek ki, hogy az ő izlésének megfelelő legyen.


Az a véleményem erről, hogy az első esetben a lány túl meggondolatlan aki ezért dob el magától ilyen lehetőséget. Mivel meg is lehet kérdezni arról, hogy mik a céljai, mit mikor szeretne az életében. Mivel lehet, hogy csak 30 évesen akar családot. Illetve valószínű, hogy nem annyival érettebb, hogy ne tudjál vele bármiről beszélgetni.


A második esetben meg túl gondolja a lány a helyzetet. Mivel rendben van a dolog, valóban kihasználhatja a pasi. De ugyanezt simán megteszi a tini is. Akinek 16-18 évesen is csak lyuk vagy mutogatni való bábu leszel. Annak mindig is az maradsz, tehát személyiség függő. Bár személyiség az változhat is.


A harmadik állítással meg egyet tudok érteni. Sajnos 30 évesen már nem minden férfi néz ki olyan fiatalemberesnek.:D És van pár olyan csaj akinek nem ez az ízlése.


Még pár indok olyan aminek értelme is van?!


Biztos lesz itt olyan is aki pl azt írja, hogy azért nem mert gáz lenne..

A szerelem az nem igazán korhoz kötött. A szerelem megvalósításához pedig szükség lehet ismerkedésre is.



2022. máj. 11. 21:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Mert más életszakaszban vagyunk, ami egyszerűen nem szimpatikus nekem. Ráadásul az életkori különbség is azt jelzi számomra, hogy nem illünk össze. Mondhat bárki bármit, nem kell 2-3 évvel idősebb pasi.

17L

2022. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
15%
Kettő 17 éves lánnyal is írogattam, de ha akartak volna is tőlem valamit (mondjuk az egyik konkrétan akart) akkor is max csak a szexig mentem el volna vele, mit lehet kezdeni egy 17-20 éves lánnyal? Mert én mondjuk egyáltalán nem akarok gyereket, de az alapvetően nagyon plankton szinten van egy ilyen csaj...nálam behalt a beszélgetés ott, hogy elkezdte mesélni azokat a dolgokat amik suliban következnek be vele :D hát nem tudtam komolyan venni. A másikkal meg csak néha betéptem...egyébként agyhalott volt.
2022. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Sosem értettem teljesen, hogy pl. egy 25+-os ember mit szeretne egy tinédzser lánytól. Amilyen sztorikat pedig eddig hallottam, mind úgy végződött, hogy az ürge csak a szexre utazott, szóval ezek után jogosan nem hiszem el, hogy bárki is kivétel lenne.
2022. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánat, hogy nincs apakomplexusom. Egyszerűen a velem egykorúak vonzanak, maximum a 3 évvel idősebbek, de több nem igazán. Teljesen más életszakaszban vagyunk, máshogy képzeljük el a jövőt, és engem egyáltalán nem hoz lázba, hogy egy nálam kétszer annyi idős férfival legyek. 16L
2022. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%
2-es, te beszélsz agyhalottakról? úristen...
2022. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
78%

Mert az eddigi tapasztalataim szerint nincs olyan idősebb férfi aki őszintén és szerelemből vonzódna fiatalokhoz. Vannak idősebb, férfi barátaim de a legjobb esetben is egy minimum ismerkedés és idő után bepróbálkoztak. Teljesen tisztességesek voltak, mert elmondták a szándékaikat, is nem akartak becsapni amit tényleg értékelek.

Egy régi barátom is ilyen volt, sok évig ismertem, és amint 18 voltam bepróbálkozott, gondolom úgy volt vele hogy "Hát, 18 évesen már felnőtt, szóval miért ne". Nálam ez már az ízléstelenség kategóriáját súrolja.

Sosem találkoztam egy idősebb hapsival se aki szerelemből szeretett volna - szexuális vágy és vonzalom volt csak, és semmi több. Ezért nem keresek egy vizonyos korosztály fölött, mert nem tudom őket túl komolyan venni, nálam meg csak a komoly kapcsolat játszik, az alkalmi nem.

2022. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%

17 éves vagyok, nekem is idősebbek jönnek be leginkább, a barátom is 22 éves. Viszont nála idösebbel már nem szívesen kezdenék semmilyen kapcsolatba. Ennek az az oka, hogy ő már nagyon más élethelyzezben van, sokkal többet tapasztalt, élt, és így nekem nem hinném, hogy menne. Még a barátommal is érezhető néha a korkülönbség, nemhogy egy 30assal. Plusz, valahogy elég gáznak tartom, hogy egy 25 fölötti férfi ott tart szellemileg, hogy egy tinilány "elég" neki, és nem tud a korosztályában összejönni senkivel. A másik ok persze, hogy a pali csak a szexért van a lánnyal, de ez nálam megintcsak nem játszik.

Egyébként volt már 30as, 40es pasi aki tetszett, de eszembe nem jutott volna ezt megpróbálni tovabb vinni.

2022. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert a pasi ilyenkor erősen visszamaradott intellektuálisan vagy érzelmileg, ha tizenévesek után futkos, és nem találja a helyét a saját korosztályában...? Normális tini se akar olyannal kezdeni, aki akár az apja is lehetne, ellenkező esetben meg nagyobb szüksége lenne egy pszichológusra, mint egy kapcsolatra.

A tizenéves lány még mindkét téren érhet, míg egy harmincas már nem lesz se okosabb, se érettebb, és fene akar kínlódni valakivel, aki nincs egy szinten vele.

Hatévesen tizennégy évesekkel barátkoztam, tizenöt évesen harmincasokkal, aztán amikor tizenhét-tizennyolc lettem, elfogyott a közös téma, mert ugyanolyan lassúk, buták és egyszerűek lettek, mint amilyenek anno a korombeliek voltak. Kapcsolatnál ez még szembetűnőbb.


Plusz egy magyar harmincas vagy harminc pluszos maximum a csillámporos álmaiban néz ki úgy, mint egy tizen- vagy huszonéves. Könnyen eltunyulnak, a gondolkozási sémáik is megtapadnak, mint valami maradi öregembernél. Már a huszonévesek is "Ezek a hülye tinik, bezzeg az én időmben! Anyja-apja helyében akkora pofont lekevernék neki!" magnószalagot nyomnak, pedig ők csak négy évvel idősebbek a példában említett tizenhat éveseknél.

2022. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
73%

"nálam behalt a beszélgetés ott, hogy elkezdte mesélni azokat a dolgokat amik suliban következnek be vele :D hát nem tudtam komolyan venni"

ebben nincs semmi meglepo, te mar reg tueptel azon az eletszakaszon, ezert nem erdekel. csak azt nem ertem hogy akkor miert ezutan az eletkor utan mesz

2022. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
67%

Te vagy a 30 éves pali, aki 15 évesekre bukik, de nem sikerül befűznie egyet sem?

Fel nem fogom, miért kéne egy tinédzsernek, egy gyereknek akár romantikus, akár testi kapcsolatba kezdenie egy kétszer olyan idős hapsival... A 25-30 éves nők sem 15 éves fiúkkal próbálkoznak, jó esetben...

Még egy 18 éves meg egy 25 éves sincs egy szinten.

Te teljesen beteg vagy...

2022. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!