Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek a komoly kapcsolattól,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a komoly kapcsolattól, már a szüleimet is meg akarja ismerni a srác. Miért félek szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hete ismerkedünk. Azt mondta egy örök életre tervezi velem és majd a kezemet is meg akarja kérni. De nekem tetszik a srác de nem vagyok készen a komoly kapcsira és talán sose leszek rá készen, mit tegyek? Nem akarom elveszteni de rosszul esik a komoly kapcsolatosdi.

2022. máj. 25. 07:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha nyáron meg lesz a jogsija kocsival el jön értem és elvisz magukhoz és bemutat a szüleinek de én nem akarom hogy bemutasson.
2022. máj. 25. 07:13
 2/16 A kérdező kommentje:
Hazudtam arról neki hogy hol dolgoznak a szüleim, képeken is jobban nézek ki 1000-szer mint a valóságban. Eddig csak messenger hivasba meg telón beszélgettünk azt hazudtam neki hogy nm jó a kamerám és nem tudok kamerába csak hanghívásba.
2022. máj. 25. 07:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Am élőben is láttam már sokszor a srácot mert 1 éve itt lakott abban a városban még ahol én, de elköltöztek. Bejelöltem, sok közös ismerős miatt vissza jelölt rám írt, és most komoly kapcsit akar.
2022. máj. 25. 07:23
 4/16 anonim válasza:
100%
Akkor ne menj bele a kapcsolatba. Ha nem akarod, ez miért kérdés?
2022. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

4 hete ismerkedtek és már a kezedet is megkérné??? Na ne már.

Kamu.

Az ilyen csak manipulálni akar.

Te pedig már rögtön az elején hazudozol neki. Szerinted ez így összességében rendben van?

2022. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egy jó kapcsolat, ha így indulnátok neki.://
2022. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Thispain ***** válasza:
100%
Valószínűleg amiatt, mert nyomul a srác, emellett lehet, hogy nem komoly kapcsolatot akar valójában. Veszítsd el nyugodtan!
2022. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész komolytalan, és csupa szomorú hazugság.


Még sosem látott, mert azt hazudtad, hogy "rossz a kamerád", és valami feljavított (azaz hazug) képet küldtél. Hazudtál a szüleidről. Mindezt miért? Mert tetszik a srác, de csak így messziről akarod őt? Mire jó ez? Mi volt a zseniális terved vele?


Ne haragudj, de sztem ez önző és ostoba viselkedés. Ha akarsz egy igazi társat, akkor nem indíthatsz hazugsággal.


Persze ő sem a legélesebb kés a fiókban, hogy négy hét után máris életre szóló házasságot tervez. Hát, jól bekapta a horgot, gratulálok. :(


"Javítsd meg" a kamerát, és mondd meg az igazat. Ez nagyon kínos lesz, de majd lehűti a lánykérési lázat.

2022. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

"4 hete ismerkedünk. Azt mondta egy örök életre tervezi velem és majd a kezemet is meg akarja kérni"

MENEKULJ. viccen kivul ez hatalmas red flag

2022. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
9-es: Pontosan! Így hálóznak be nőket, lányokat, aztán kicsalják a pénzüket, stb.
2022. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!