Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaha szerethetett engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha szerethetett engem vagy csak hazugság volt az egész ?

Figyelt kérdés
Közel 18 hónapig voltunk együtt, távkapcsolatként indult az egész. Én tényleg nagyon szerettem, és tökéletes volt a szememben, még azt is megbocsátottam neki, hogy a kapcsulatunk elején hónapokig szexchatelt más lányokkal a hátam mögött (ezt ő maga mondta el, de akkor is megtört a bizalmam). Az utóbbi időben már nem sok időt töltöttünk együtt, ami nekem nagyon fájt, de idővel hozzászoktam, lefoglaltam magam hobbikkal stb, és továbbra is kitartottam mellette. Bevallom, az a bizalom már nem volt a régi, és volt egy megérzésem, de sokáig ignoráltam, próbáltam a dolgok jó oldalát nézni, mert folyamatosan mondogatta, hogy szeret, meg én vagyok az egyetlen lány az életében stb. Viszont az elmúlt egy hónapban, nem egyszer rajta kaptam hazugságon, a sztoriai között nem volt összefüggés, és már ő maga is belekeveredett, csak ugye én ezt nem tudtam bizonyítani, mert ő esküdözött, hogy őszinte..Ezért most sokan elfognak ítélni, de megkértem egy lány, hogy írjon rá, és kezdeményezzen egy barátságos beszélgetést. Lényeg a lényeg, a csajszi rákérdezett, hogy szingli-e, először csak azt mondta “talán”, végül bekamuzta, hogy igen..Nálam ott nyomban betelt a pohár, és szakítottam vele. 1 nappal előtte még küldte a szerelmes üzeneteket, mondván, hogy mennyire szeret, és én vagyok a legfontosabb az életében, erre meg másnap egy teljesen idegen lánynál megpróbált bevágódni..Nem azt mondom, hogy ez részemről helyes volt, de ezzel most nagyon sok időt, és pénzt megspóroltam (legyünk őszinték, sokba jön egy távkapcsolat), de valahol akkor sem megy a fejembe, hogy így meghazudtolt..

2022. máj. 29. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem bírtam végigolvasni. Szokásos tini-rinya?
2022. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sosem szeretett. És sajnálom, ha ezzel megsértelek, de ez már a szexchateléskor látszott és sokkal hamarabb szakítanod kellett volna. Tőled is maximum szexet akart semmi mást. Nagyon aljas ember, nem értem miért lenne tökéletes.
2022. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ok, akkor miért vagy itt ? Nem kötelező elolvasni.
2022. máj. 29. 19:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad vagy #2, de akkor még nem tudtam szakítani, mert túl naív voltam.
2022. máj. 29. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert ez a gyakori KÉRDÉSEK és nem a gyakori REGÉNYEK oldala.
2022. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában, amikor a pasik szavajárása, hogy Te vagy az egyetlen lány az életemben, ott általában nem Te vagy az egyetlen.
2022. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

5 neked sem kötelességed válaszolni mindenhova, főleg ha még segíteni sem tudsz csak bunkózni. Ha az ilyen hosszúságú szövegeket már nem képes feldolgozni az agyad, akkor csak lépj át a kérdésen.


Kérdező, már az elején is voltak jelek, és így csak magadnak okoztál nagyobb fájdalmat, hogy eddig húztad a szakítást, de jobb később, mint soha. Vedd úgy, hogy most megtanultad, hogy mire kell figyelni, és legközelebb óvatosabb leszel. Fel a fejjel, rengetegen élünk ezen a bolygón, biztosan találsz majd valakit, aki megbecsül téged.

2022. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

#5 Még jó, hogy ez egy kérdés... De várjunk, mit csinálsz te a tini párkapcsolatok kategóriában, mikor nem bírod tini kapcsolatokat? Na jó, vannak emberek, akiket sosem fogok megérteni...


Válaszként pedig, sajnos sikerült kifognod egy nagy taplót, de ez ne vegye el a kedvedet az ismerkedéstől! Lesz majd olyan, aki viszont fog szeretni és aki meg is érdemel.

2022. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szeretett.:(
2022. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szenderke ***** válasza:
66%
Nekem is volt távkapcsolatom. Rengeteg pénzem elment rá, mert neki "nem volt", hogy meglátogasson, elvigyen randizni stb. Ha nem akartam a szobában ülni muszáj voltam állni a randikat. Két év volt. Utólag már tudom, hogy nem szeretett, ezen túl kell lépni. El kell szidni mindennek, a barátok is erre vannak. Menni kell tovább. Tanultál belőle, legközelebb legalább egy ilyen barom nem tud palira venni.
2022. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!