Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtudnátok hogy a barátnőtök összeverekedett egy másik csajjal egy pasiért?

Figyelt kérdés

Ez még 18 éves korában volt én 20 évesen ismertem meg, most is annyi idős 9 hónapja járunk, de csak most hallottam az esetről az egyik ismerősömtől.

Szóval volt egy pasi aki elvileg szakított a csajával és összejött a barátnőmmel kb 2 hétig, aztán az ex csaj kitalálta hogy mégis kell neki a pasi vagy mi, és gyakorlatilag a csajok összeverekedtek érte.

Csak az a furcsa hogy a barátnőm nagyon sok mindent elmesélt de ezt sose említette, szerintetek miért?

Te hogy reagálnál ha megtudnád hogy ez történt?



2022. jún. 12. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Írj te részletesebben. Ez így nulla info.
2022. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Ide elég ennyi is szerintem, ha esetleg konkrét részletekre vagy kíváncsi akkor privibe szívesen válaszolok.

2022. jún. 12. 20:57
 13/15 October15 ***** válasza:
87%
Most nem azért kérdező de az ugye megvan, hogy ITT anonim az egész de PÜ-be egy nick-et azért már lát az ember? :D Most szerinted a csaj GYK-t olvas és pont megtalálja ezt és magára ismer? Mondjuk abból se lenne semmi.
2022. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13

Az alap kérdésemhez szerintem ennyi infó elég, aki meg kíváncsi a részletekre vagy konkrétabban bele akar merülni hogy mi hogy volt az tud írni privátba. Szerintem kevesebben is olvasnak el egy litániát, mint egy rövidebb kérdést. Azt meg nem szeretném hogy magára ismerjen bárki is.

2022. jún. 14. 12:19
 15/15 TatyóKirály ***** válasza:

Nos ha nem óhajtod kifejteni az eseményt, akkor a válaszom a következő: leszarnám. Előtted is volt élete, meg utánad is lesz, és nem kell beszámolnia tételesen, hogy melyik nap milyen színűt szart.


Az felmerült benned, hogy azért nem mesélte, mert annyira lényegtelennek ítélte? Mivel semmilyen kihatással nincs a ti kapcsolatotokra? Mert teljesen irreleváns, hogy mit miért hogyan hol csinált egy másik pasi kapcsán?

2022. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!