Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok (ha számít) és tényleg nem azért hogy fènyezzem magam de nem vagyok egy csúnyaság sőt...egyfolytában dicsérnek a suliban is hogy milyen szép vagyok, meg kérdezik hogy hogy nem csókolóztam még. Én meg erre sose tudok választ adni mert magam sem tudom

2022. jún. 16. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, aki ezért megszól. Majd csókolózol, ha jónak látod.
2022. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én 21 évesen csókolöztam először és nagyon örülök neki, semmit sem változtatnék. Habár azóta nem vagyunk együtt, de akkor ott jónak éreztem élveztem
2022. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Mára is jutott egy ilyen kérdés... Nem, nem gáz.
2022. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gáz, aki ezt cikinek tartja.
2022. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Én se csókolóztam 17 évesen.
2022. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%
így van kérdező, ku*** gáz. de annyira, hogy én a helyedben ki se mernék menni az utcára. sőt, kilőném magam a holdra ha 16 évesen csókszűz lennék.
2022. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz.A csodálatos generációnk tagjai esetleg megszólhatnak érte de ne vedd magadra csak azért mert vki 12 évesen csókolozott eloszor nem kell kovetned a peldajat.En elsiettem es rossz is volt,inkabb varj aztan mikor lesz alkalom,kivanod meg minden akkor majd megtortenik;)ne emeszd magad egy ilyen hulyeseg miatt

16/L

2022. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom ki mondogatja neked hogy milyen szép vagy, és csókolóznod kéne már de elég nyalizós kamubarátnak tűnik ez alapján. Szerintem egyáltalán nem gáz és nem kell ezt elsietni. Sőt megnyugtatlak, ez csak most tűnik ilyen nagy számnak. Majd rájöttök hogy ezen pont nem múlik semmi, és nem késtek le semmiről.

Egyébként meg ne mondogasd, mondd hogy ez magánügy vagy ha el akarod mondani nekik akkor gyere azzal hogy várni akarsz amíg szerelmes nem leszel.

2022. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!