Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem a srácot, és az utolsó 1 évben kezdtünk el többet érezni. 3 hónapot randiztunk, aztán összejöttünk 1 hónapja.

Amíg volt suli mindig tudtunk találkozni és minden jól ment, de nyáron nekem rengeteg más dolgom lett (munka, családi nyaralás, barátok stb).

Úgy érzem, a kapcsolatunk egy plusz teher, amire időt kell fordítani, és hozzájárul az is, hogy én még szeretném kiélvezni az életet( bulizni, szabályokat szegni, szabad lenni stb) de visszatartó erő, hogy van barátom.

Azt érzem nem állok készen arra hogy ragaszkodjak valakihez, de mégis fájna, ha elveszíteném őt, mert lelkileg meg nagyon egymásra találtunk.

És ami még fura, hogy még nem csókolt meg és nem történt még semmi köztünk, emiatt kicsit azt érzem mintha nem lenne meg a szexuális vonzalom.

A fiú 18 éves én meg 19.



2022. júl. 1. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyi idő után nem volt semmi szerintem felejtős…
2022. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen egyetértek veled tessék élni!
2022. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a párkapcsolat csak teher neked, nyilván nem neked való.
2022. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem értek egyet azzal, hogy csak pasi nélkül lehet kiélni magát az embernek, mert amúgy mellette is bulizhatsz, szabályt szeghetsz, stb stb. De ha neked a kiélés azt jelenti, hogy pasit falsz, nyilván akkor szakítani kell.

Az meg valóban nem normális, hogy 1 év alatt semmi nem volt. Tudom, egy hónapja jöttetek össze, de 1 éve kezdtetek el többet érezni, szóval.... De még amúgy még ha szex nem is volt de csók, vagy tapi se?

2022. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással igen.

Legközelebb meg ha nincs meg a megfelelő érzelem, ne kezdj járni. :)

#4-gyel meg maximálisan egyetértek. Sőt, szerintem igazán élvezni az életet a szerelmünkkel lehet. Legalábbis én előbb nevezném életnek azt, amikor együtt bulizhatok a szerelmemmel, és esténként egymással bújhatunk össze, mint azt, amikor ehtente más fekszik mellettem...

2022. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4esnek: csak kézfogás és ölelés volt.

#5osnek: de akkor nem ő az igazi vagy csak éretlen vagyok és később még működhetett volna?

2022. júl. 1. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Hasonló volt nekem is. Nem voltunk együtt, de addig húzta a dolgokat hogy már egyáltalán nem akartam kapcsolatot. Nem volt kedvem foglalkozni vele, főleg a személyisége miatt. 1 hónap alatt még a kezemet se fogta meg, ezért inkább barátként kezdtem el rá tekinteni. "El is hagytam" mert közbe mások is érdekeltek. Nekem az se tetszett hogy nagyon ragaszkodott hozzám, de úgy évekre tervezte az egészet, én meg még nem is éltem, 20 se vagyok, nem akarok elköteleződni ilyen hamar. Ha mégis akkor olyannal akit tényleg szeretek, olyan meg csak 1 ember volt.


Szóval ugyan ez. Nekem bűntudatom volt hogy ismerkednék mással, de ott volt ő is.

2022. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted (már pedig ez alapján nem) akkor ne pazarold a srác idejét
2022. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 October15 ***** válasza:
49%

Az igazi... 19 évesen ezt leírni irónia nélkül. Aaaaaaaw hát nem cuki? :D

Mondanám ha épp nem arról lenne szó, hogy vajon mi is az aminek a kiélésében akadályoz egy párkapcsolat... :D Mármint a dugáson és a súlyosan önveszélyes viselkedésformákon kívül. Mondjuk az előbbi inkbáb csak megegyezés kérdése.


De amúgy tényleg mit akarsz csinálni amit nem lehet akkor ha pasid van? :D Lehet én vagyok hajlandó túlságosan lazán kezelni a párkapcsolat kérdését de abszolúte a két fél megegyezésén múlik, hogy mi fér bele és mi nem.


Mondjuk ha effektíve időpocsékolásnak érzed azt, hogy foglalkozz vele akkor azért az generál pár kérdést. Talán inkább erre öszpontosíts a döntésnél mert hát ez azért messze kirívóbb mint az, hogy 19 éves csajok buliznak. :D

2022. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts, ha nem érzel iránta semmit.
2022. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!