Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most leginkabb a lanyokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leginkabb a lanyokhoz szolnek: Ti hogy elitek meg mikor a baratotok sokaig ott van nalatok pl ott alszik akar 1 hetet…es utanna haza megy?

Figyelt kérdés

Mondjatok hogy nem csak en vagyok depis addig amig ujra nem lathatom😭

Folyton ra gondolok es minden nap sirok miatttaa… remelem nem csak en vagyok igy ezzel. Ti lwnyok ezt hogy viselitek?😞



2022. júl. 24. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, fiatal a kapcsolatotok is, majd örülni is fogsz annak, ha lesz egy kis időd egyedül. Nekem fiatalabb koromban volt hasonló, első talán második kapcsolat alatt aztán azóta nem fordult elő. Ebben volt egy amikor viszonylag sokat tudtunk találkozni, volt egy kapcsolat, ahol heti egyszer, szóval találkozás gyakoriságához nálam nem kötődik.
2022. júl. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek elsővel :) érthető, hogy szereted és hiányzik. És ez rendben is van . De idővel kezd majd hiányozni az én idő, ami amúgy baromi jó dolog :) ezt főként az érti , aki 18-23 éves kora között akar egy évet is élt egyedül. Nagyon sokat megtanít, és rájössz, hogy te magad is független barmitol/ bárkitől egy emberi lény vagy, és tudsz élni egyedül is :) nekem 3 ilyen évem volt ( mármint 18-21 éves korig, amikor már felnőtt voltam ) , egyedül éltem és megtanultam mi vagyok én, mi kell nekem és miért kell egy társ. Mit jelent egy társ. Persze így is működhet, és persze megértem, hogy most nagyon rosszul érzed magad, ha nincs veled, de kicsit próbáld magad megismerni, hobbit találni, meg persze önmagad, ahogy a fáma szól :) sokat fog segíteni. Ettől nem fogod kevésbé szeretni a párod, de segíteni fog egy egészséges egyensúlyt létrehozni, ahol mindkettotok lehet önmaga, na meg ti együtt Ti is :) Neked is és neki is kell

Majd kis idő egymástól független, legyen az barátokkal vagy bármi ami érdekli. Ez idővel noni is fog :) Persze mindig hiányzik és aggódom érte, de erre kitaláltunk megoldást( pl kod jeleket chaten :) azon felül pedig élvezzük a külön töltött időt is :)

2022. júl. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 éve együtt vagyunk. Volt egy idő, amikor sírtam, amikor elköszöntünk, nem tudom miért de egyszerűen rámjött a sírás mert nem akartam, hogy elmenjen.

Aztán ez egy idő után abbamaradt. Valószínűleg lelkileg olyan állapotban voltam, plusz még fiatal is, legalábbis fiatalabb.

Most már csak szimplán nagyon hiányzik, de nem sírok.

2022. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

... Folyt. :

De az viszont nem normális, hogy minden nap sírsz és depis vagy. Próbálj meg addig magaddal foglalkozni. Ha szeretsz rajzolj, fotózz, setalj, barátnőket ideje felkeresni.

2022. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha tudod hogy más melegíti az ágyát addig, akkor ne légy szomorú, tuds hogy ő boldog a maradék 3 hétben.
2022. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orulok hogy vegre egyedul szrhatok
2022. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!