Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha félek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek hogy csalódást okozom a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lett 1 párom akivel együtt vagyok, elég friss az egész még de egyszerűen rettegek hogy később nem fog szeretni mert jobban megismer, vagy észreveszi milyen undorító senkiházi semmit érő ember vagyok! Ezt már párszor átbeszéltük és jobb is lett, de legbelül még mindig azt érzem hogy jobb nálam és nem fog szeretni mert rémes ember vagyok! 1 borzalmas ember vagyok, nem is szeretem magam, de az hogy 1 másik ember szeret, szerelmes belém egyszerűen más! Úgy érzem jobbnak kéne lennem hogy felérjek hozzá és na, értitek! Esetleg valamit tudnék kezdeni ezzel? Mert őszintén ez az érzés még mindig rossz hogy így bennem van 😔

2022. aug. 10. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy rossz ember vagy?
2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Ne érezd azt, hogy rossz személy vagy. Ha a másik fél szerint jó személy vagy, akkor fogadd el azt, amit ő mond. Ez a dolog csak lehet benned van és csak téged rombol le így belülről. Légy pozitív és örülj annak, hogy sikerült párt találnod magadnak. Tegyél meg mindent, amit csak tudsz és ezt a partnered is hidd el értékelni fogja.
2022. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:

"még mindig azt érzem hogy jobb nálam"

Baszki, aki még nálad is rosszabba, azt tudnád szeretni? Pont ez a dolgok rendje. Szeretünk valakit, akihez fel kell nőni, aki jobb ember, szerethetőbb partner, mint mi.

2022. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ne izgulj.

Manapság azokkal fut a szekér, akik nem tökéletesek.

A szar emberek, a trehány lusta iszákos, semmirekellő férfiaknak olyan nőjük van, hogy címlaplány lehetne a Playboyon.

Akivel meg minden rendben van, szinte majdnem 10 pontos, tőkéletes, az meg nem talál senkit, mert nincs szerencséje. Ilyen az élet sajnos.

Igazságtalan és kegyetlen.

55F.

2022. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!