Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem telefonon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem telefonon beszélni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, volt egy randi, azóta eltelt 1 hét és ha 1x beszéltünk telefonon.

Állítólag azért nem akar velem beszélni, mert nagyon fáradt most is csak kapkodva tudott írni, menni kell ide-oda.

Na most én teljes mértékben megértem hogy nem tud telefonálni, de azért azt megérthetné hogy 2 külön városba lakunk és alig tudunk talizni, és azért jó a másiknak hallani a hangát 1 nap legalább egy 5 percre.

Vagy lehet hogy én csinálok valamit rosszul?

Én, amíg nem írt vissza, addig szét aggódtam a fejem, hogy megbeszéltük hogy ír ha végez a dolgával, de nem írt.


Tudnátok segíteni?

Nagyon kétségbe vagyok esve!


A válaszolóknak előre is köszönöm!



2022. szept. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert elvettem a telefonját. Zavart, hogy minden féle fiúkkal akar beszélni miközben velem van.

18F

2022. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális választ várnék, köszönöm!
2022. szept. 2. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, mi honnan tudnánk, hogy a barátnőd miért nem akar telefonálni? Lehet elfoglalt, nem szeret telefonálni, stb... Próbálj vele erről beszélni, ha ez így neked nem oké.
2022. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy jó lenne beszélni vele, hogyha már találkozni ritkán tudunm csak.
2022. szept. 2. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki időt akar rád szakítani az fog. Ha nem telefonon, más módon.
2022. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt tőle tudhatod meg, hogy miért nem ér rá


én is távkapcsolatban élek a barátnőmmel, két külömböző országban.

Sajnos akad mindkettőnknek sok tenni való, van amikor egyikünknek, van amikor a másiknak, van amikor mind a kettőnknek.

Naponta szoktunk irogatni, telefonálni csak minden héten, és attól függ mennyire érünk rá. Volt hogy majdnem naponta, volt hogy napok óta nem telefonáltunk. Közbe-közbe hangüzeneteket is küldünk

2023. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!