Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit tegyek, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, és rosszul esik. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, majdnem egy hónapja vagyunk együtt, szóval csak most gyűjtöm a tapasztalatot. Nagyon szeretem őt és mindent megadnék neki, de van pár bökkenő. Mivel félénk típus (már bátrabb lett mióta vele vagyok) természetesen nem kapkodom el a dolgokat, de a mai nap elég furán telt el vele. Átjött hozzám a városba, ez nagyon jól is esett, és előtte megbeszéltük hogy nézhetnénk egy filmet az utolsó órában míg nem jön a busza. Erről a témáról el is kezdtem vele beszélgetni míg nem mentünk be a lakásba, de csak annyit mondott, "csak jó LENNE filmet nézni". Nem is értettem ezt az egészet mivel megbeszéltük, hogy filmezünk. Amit utána még észrevettem, direkt lassabban jött velem oda ahol lakom, így csak 20 percig lehettem bent vele a házban, pedig nem először járt itt. Ezen kívül mikor én megyek oda hozzájuk több ideig vagyok ott mint ő nálam, és simán bekapcsol valamit amit nézhetünk együtt és az anyukája (nincs külön szobája a barátomnak). Pedig állítólag nagyon akart velem megnézni valamit nálam is.

Még hozzá kell tegyem hogy mostanában sokszor beszél hozzám úgy ami nekem nem igazán tetszik (bunkón), hiába ha csak azt mondja "viccel". Ez sem az első eset.

Egyébként én is az első párja vagyok neki, tehát ő se tapasztalt ebben, de ezek mégis bosszantanak, vagy lehet csak én vagyok a túlgondoló. Én sosem beszélek vele úgy mint egy kocsmában ahogy ő teszi. Mi a véleményetek erről? Hogyan mondhatnám el neki ezeket a gondokat?


16/l, ő 17.



2022. dec. 31. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen nyíltan, ahogy most nekünk leírtad 🤷 figyelj Pisti, nem esik jól nekem ha úgy beszélsz hozzám; bár tudom, hogy neked ez csak vicc, de mégsem szeretném, hogy ilyet mondj nekem.......
2022. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, mi nem tetszik a viselkedésében. Ha erre elkezd bunkóskodni vagy nem változtat, esetleg valami olyasmit mond, hogy miattad van ez, azonnal, gondolkodás nélkül dobni kell.
2022. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus kis gyökér, az ilyeneknek kell megmarni a töküket, és hagyni a földön fetrengni őket.
2022. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy első kapcsolat és tapasztalatok nélkül, de azért az alapvető dolog(nak kéne lennie), hogy szépen beszéltek egymással, kedvesen szóltok egymáshoz. Ennek alapnak kéne lennie. Szerintem.
2023. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Így van, és aztán le is kell szúrni, mert nem megfelelően beszélt, nem?

Mágjára veleeeee!

2023. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy friss kapcsolat, de ilyen dolgokról tudnotok kell beszélni. Ráadásul most kéne ezt megmondani neki, mert nem kéne megvárni, ameddig ez a "viccelődés" lesz az alap neki.
2023. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki milyen mintát hoz otthonról.

Amúgy még éretlen. Nem tudja, hogyan kell kilépni egy kapcsolatból, ugyanis már unja.

Segíts neki megtanulni: rúgd ki.

Ugyanis ez csak rosszabb lesz.

2023. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
tuti roma, össze se jöttem volna vele
2023. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!