Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dobjam-e a barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam-e a barátomat?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyunk, de sosincs rám ideje. Nagyon őszinte velem, sohasem hazudna nekem.

Távkapcsolat, kb 2 hetente egyszer találkozunk. Nagyon boldog vagyok vele, de nélküle kibírhatatlan, főleg úgy, hogy egy nap max 10 percig ér rá, de ennél sokkal többet elérhető. Nagyjából a beszélgetésünk annyiból áll, hogy Jó reggelt és Jó éjt. Eléggé zavar ez az egész, de amikor vele vagyok, akkor minden tökéletes. Mit tegyek? Meg vagyok lőve ezzel az egésszel.



2023. jan. 6. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég rosszul hangzik, sajnállak titeket.:(

Annyit tudok javasolni, hogy még most szakíts, mielőtt nagyon komolyan beindulna köztetek ez a dolog. Így is fájni fog, de sokkal kevésbé, mint mondjuk 9 hónap után. Sajnos ilyen formában ez aligha tudna sikeres lenni.

2023. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
1-esnek igaza van. Egy ilyen távkapcsolatnak nem sok jövője lehet sajnos.
2023. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem válaszolókkal. Inkább most szakíts vele mert ez így csak neked lesz rossz a jövőre nézve. Kitartás!
2023. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Létezik egy nagyon jó kis mondás erre.:

"Az embernek mindig arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen."


Ha én jól érzem magam valakivel, akkor mindent megteszek, akár tüzön- vizen is átmegyek, de akkor is úgy csinálok mindent, hogy legyen rá időm, mert akarom.

2023. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy a részéről ez igazi szerelem lenne.Arra van az embernek ideje amire szeretné, hogy legyen.

Minél előbb dobd, mert ez nem kapcsolat.

2023. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak lefeküdni találkozik a veled, aztán nem is érdekled.
2023. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Hogyne lehetne jövője. Sokan kezdik távkapcsolatban.
2023. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha evesz nap csetelnetek az is csak ideig oraig potolna a talalkozast. Nincs ertelme a tavkapcsolatoknak
2023. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!