Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy srác képét megosztottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác képét megosztottam instán, mert megkért rá, és barátomnak nem tetszik?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy odaírtam "b*zi" a képe alá, de azt mondja a barátom, hogy nem érti, miért kell sztoriban egy másik srácnak lennie, mint képnek... Én csak mondtam, hogy megkért rá a srác, mert ismerem régebbről, egy haverom, de nem tetszik neki... Csak szerintem beteges ez a féltékenység?
2023. jan. 13. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hat gondolom azert lett feltekeny, mert azthiszi o is tetszik neked.

Amugy nem is ertem, minek kell megosztani. Profilkeprol van szo?

2023. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy kint van a profilján a srácnak, a sztoriban, hogy kérlek osszátok.. Mutattam is a barátomnak, hogy nyilvánosan kérte...
2023. jan. 13. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem tőled kérte, és nem is jó barátod, csak egy ismerős. Szerintem is fura kvázi idegenekkel így foglalkozni. Olyan mintha imponálni akarnál neki.
2023. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre mindig azt mondom, hogy képzeld magad a helyébe. Te nem lennél féltékeny, ha a barátod más csajok képeit osztaná meg sztoriban?
2023. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
86%
Miért kell egy idegen kereset teljesíteni.
2023. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve butaság ez a megosztósdi... Ez a következménye a sok modernista agyament hülyeségnek. Megvan ebben mind a kettőtök felelőssége. Te sem vagy jobb, mint ő.

Valószínűleg záros határidőn lesznek még itt gondok.


Tudom, lepontozandó ez a válasz, de azt is tudom, fájó, mikor a realista valósággal szembe kell nézni és az elüt az illúziótól.

2023. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérte volna a srác, hogy ugorj a kútba, most annak aljáról írnál?

.

Ha semmi közöd a sráchoz, kérése sem neked szól.

Ha annyira szereted/tiszteled/becsülöd barátodat, meg kellett volna kérdened, ő mit szól ahhoz, ha megosztod a képed.

2023. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7-es jól írja. Ha már megtennéd ezt, legalább kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá.
2023. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!