Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyit várnátok egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várnátok egy lányra míg lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki nekem esne nem rólam van szó hanem egy lánybarátomról, akit a csávója folyamatosan a sz*xel zaklat. 4 hónapja vannak együtt, a lány 18 éves a srác 20. A lánynak ő az első barátja, még az első csókját is tőle kapta. Nyilván nem volt még fiúval nem is az a fajta aki kavargat random gyerekekkel, neki ez nagyon komoly dolog. Nem arról van szó hogy évekig várni akar szimplán csak szüksége van egy bizonyos bizalmi szintre ami után meg tudja tenni. 4 hónap után még nem áll készen a csávóka viszont nagyon noszogatja. Szerintem ez nem szép, én anno pl 8 hónapot vártam a barátnőmre és egy pillanatig sem bánom mert simán bepótoltuk azt az időt. Én azt vallom hogy ha valakit szeretünk és nem csak a testét akarjuk akkor lehet rá várni főleg ha nem csak szivatni akarja a másikat hanem tényleg nem áll készen. Viszont elgondolkodtam hogy lehet én vagyok túl érzelmes és ez nem így működik, nem várna mindenki úgy mint én. Szóval ti ilyen helyzetben meddig várnátok a lányra?

2023. jan. 29. 12:15
A kérdező szavazást indított:
1 hónap
2-3 hónap
4-5 hónap
6-7 hónap
8-9 hónap
1 év
Több mint 1 év
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha igazán szeretem bármeddig. Ha ezért elhagyja nem szereti. Bár az már jó jel, hogy 4 hónapot várt rá, de a folyamatos noszogatás már nem.
2023. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát úgy kb. max. fél percet, mert akinek annál több ideig tart az ágyba feküdni, annál komoly mozgáskoordinációs problémák lehetnek szerintem.
2023. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a viszonyunktól függ. Az első fiúmmal hát hónap után sem feküdtünk le, viszont a másodikkal annyira jól összhangban voltunk, hogy csak egy hónapot vártunk. Még mindig együtt vagyok vele.
2023. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
A lány megbízhatóságától függ.
2023. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Felőlem aszexuális lehet, aki sose akar majd.
2023. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki szeret akkor vár addig amíg a másik azt érzi,hogy akarja.Ez a szex dolog függ sok mindentől is hiszen ha 7 napból 6ot együtt alszanak akkor elhiszem,hogy rossz a csávónak,hogy nincsen szex pedig ott fekszik a csaj.
2023. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
fél óra
2023. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
2nap max. Persze ha mind2 nap találkozunk.
2023. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2. Gondolom gyorstüzelő is vagy, amellé hogy türelmetlen és tapintatosan.


A lány SZŰZ! :)

2023. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
91%

10 évvel ezelőtt ismertem meg egy akkor 18 éves szűz lányt.

Az első 4 hónapban semmi nem volt, utána jöttek az orális együttlétek,

majd a kapcsolatunk 9. hónapjában szeretkeztünk először.

Megérte várni rá. Nemrég ünnepeltük az 5. házassági évfordulónkat.

2023. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!