Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor milyen kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
4 honapja talalkoztunk aztan talik parszor, meg mondja, hogy jobb lenne tobb de azt kerdeztem irasba h akkor most mi van es nem tudta megmondani most akkor nem erti vagy mivan? A fiuk milyen bolygon elnek??

2023. márc. 11. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Tartalék listán vagy. Azonnal előlépsz, ha a jelenlegi csaja tiplizik.
2023. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mibol kene leszurnom, hogy normalis kapcsolatot akar?
2023. márc. 11. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy veled akar lenni. Amíg ez nincs, addig nincs normális kapcsolat, annyira nem nagy trükk.
2023. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nagy viszont velem akar lenni szobahozta multkor is h kovinek mit csianljunk meg az h a baratai elott se zavarna, viszont miert nem tudja megmondani, h most akkor egyutt vagyunk vagy sem
2023. márc. 11. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit érthetetlen a kérdés. Nem tudja eldönteni, hogy akar-e kapcsolatot? Ezt amúgy miért chaten kell megkérdezni? Személyesen kell megbeszélni az ilyen jellegű témát.
2023. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eleg erthetetlenul irtam igy visszaolvasva latom.Tehat parszor talalkoztunk o hivott el irt eloszor stb mondta is h jo lenne tobbszor talalkozni meg ismerosei meglattak kezenfogva sztem az se zavarta, illetve h a baratai gondolom tudnak rolam ha mondja h nem e lenne kedvem valamit csianlni veluk. Viszont, ugye mar nem birtam es rakerdeztem irasba h akkor most mi van igazandibol es h o erre nem tud mit irni, hat most ezt en mire veljem akkor fel leirni vagy elobe akarja, vagy nem is akarta volna kobkretan megnevezni a dolgot?
2023. márc. 11. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg személyesen megbeszélni vele a dolgot, hogy mi a baj.
2023. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!!
2023. márc. 11. 22:34
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem arról lehet szó, hogy nem akar felsülni, mert az picit gáz, ha azt mondja, hogy szerinte kapcsolatban vagytok, szerinted viszont nem.
2023. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam mert o mondom nem szegyell engem, en se ot csak en meg abszolut nem mondtam pl szuleimnek ha esetleg nem lenne komoly. Csak en meg szeretem a dolgokat kimondani o pedig kisse zarkozottabb ilyen teren
2023. márc. 11. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!