Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a párom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mit tehetek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, eleinte minden jól alakult rózsaszín felhő stb., de az utóbbi időben teljesen elhidegültünk. Már nem annyira vágyom rá és a társaságára, de belül érzem hogy jó a lelke kötődök hozzá, a szex a részemről nem mindig volt jó, legtöbbször rossz ő mindig elment én szinte soha ezzel próbálkoztunk megoldani kevesebb sikerrel. Próbáltam vele szakítani, de nem ment, egyszerűen nem tudom megbántani mert fontos nekem. Nagyon zavar benne hogy gyerekes (17évesek vagyunk) nem kis szinten de amikor felhozok valamit mindig rávágja hogy nekem semmi nem jó ő 120%ot ad. Mellesleg ő utálja az embereket nagyon introvertált és pedig ellentetje, imádok bulizni és társaságba lenni. Jártam is bulizni semmi nem volt, de tegnap este egy házibuliba voltam ahol ott volt egy fiú akivel régen kavartam és nagyon összemelegedtünk és végül szex lett a vége… nagyon szégyenlem magam és bűntudatom van. Az a legszomorúbb hogy egy percre se gondoltam rá az aktus közben és végre én is élveztem a szexet és hihetetlenül jó volt. Tudom el kéne mondanom neki az igazat, de tudom hogy hatalmasat csalódik majd bennem… és összetöröm a szívét amit nem akarok mert fontos.. nagyon tanácstalan vagyok. Jobb lenne eltitkolnom és valahogy megjavítani a kapcsolatot vagy törjem össze az igazsággal és ez nekem is fájna.. azon is gondolkoztam hogy szakítok vele hogy még nem vagyunk elég éredtek egy komoly kapcsolathoz és esetleg a távoli jövőben próbáljuk újra mert lelkileg nagyon kapcsolódunk?

OLYAN EMBEREK ÍRJANAK AKIK NORMÁLISAN TUDNAK VELEM BESZÉLNI ÉS VALAHOGYAN SEGÍTENI DŰLŐRE JUTNI! Vissza már nem csinálhatom…



2023. márc. 19. 10:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Kíméld meg a szenvedéstől és szakíts vele. Jobbat érdemel.
2023. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 hungarikum_202 ***** válasza:
88%
Ha van gerinced, akkor bevallod, hogy félrementél. Utána távozol az életéből, mert (ahogy az egyes is írja), a srác jobbat érdemel nálad.
2023. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj, szerintem nem sok értelme van folytatni. Egyrészt megcsaltad. Másrészt mégse paszoltok annyira össze ("nagyon introvertált és pedig ellentetje", "zavar benne hogy gyerekes"). Harmadrészt az az igazság, hogy ha a szex nem működik, akkor az egész kapcsolatott megette a fene.

Szerintem legyél tisztességes és mond el neki.

2023. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Szakitas. Nem hozzad valo a pasi
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen értem, hogy most elhidegültél tőle, az is baj volt, hogy gyerekes, és tulajdonképpen ellentéted, akkor miért érzed rossznak, hogy szakíts vele?

Nyilván nem mondom, hogy jól tetted, hogy megcsaltad, mert nem szép dolog, de ennek okai voltak, nem voltál vele boldog, nem érezted magad vele olyan jól, ha ő lebegett volna a szemed előtt, akkor nyilván tudtad volna, hogy hol van az állj.

Alapból van egyfajta ellentét köztetek, amit te sem nagyon tudsz áthidalni, és ő szerinte is 120%-ot ad a kapcsolatba, természetesen csak te tudod, hogy mi az igaz. Ő változik-e érted, vagy te ő érte? Persze az alkalmazkodás egymás igényeihez nem nagy változás, de ha alap elvekben sem tudtok dűlőre jutni, akkor szerintem alapból halálra van ítélve.

Emellett fiatal vagy még, nem hiszem, hogy ilyen nyitott személyként ilyen korán el szeretnél köteleződni valaki mellett, de még mindig, a megcsalás nem szép dolog, még ha elégedetlen vagy sem.

Ha nagyon fontos neked, akkor belátod, hogy miket tettél azzal a fiúval a buliban, hagyod, hogy elmondja, hogy most megbocsájt vagy nem, vagy elmondod, hogy nem érzed már annyira jól magad vele, és ezért egy házibulin megcsaltad, ezzel a lelkiismeretedről is ledobva a követ, és szakítva is vele.

Sajnálatból ne maradj egy kapcsolatban, mert lehúz. Ha bulizós, extrovertált típus vagy, még pár évig élvezd ki ezt az életformát szerintem, utána már gáz lesz idővel, amikor mindenki már családot alapít, gyereket vállal, stb., te meg még egy párra se tudsz majd lelni. Élvezd ki az életet még most, szerintem max újrapróbáljátok később (bár kétlem, hogy a barátodnak kedve lesz ezek után), de szerintem első olvasásra nem illetek annyira össze, így evezz új vizek felé.

2023. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%

Mindenkepp szakitani kell.

Olyan fiuval folosleges kinlodni akivel nem jo a szex

2023. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek, a srác jobb lányt érdemel. Az a minimum, hogy legalább elmondd neki, mit tettél! És ez megbocsájthatatlan tett. Teljesen kiírtásra ítélt az összes ilyen lány, aki szakítás előtt még megcsalja a párját. Felháborító!

Előbb szakítsál aztán lehet kavarni mással, mert így nem töröd össze a srácot.

2023. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem illetek össze, hiába ragaszkodsz hozzá valamilyen szinten, süt a leírásodból, hogy nem vagy belé szerelmes, az, hogy megcsaltad, csak ezt bizonyítja. És őszintén, kétlem, hogy valaha jól meglesztek. Még szexuálisan sem passzoltok.

Szakíts vele, nem illetek össze. Ez vele szemben, és magaddal szemben is a legbecsületesebb, amit tehetsz, mindkettőtöknek így lesz a legjobb.

2023. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem a srác érdemel jobbat, hanem mindketten, hozzátok teljesen passzoló partert érdemeltek. Mindkettőtöknek jobb, ha elengeditek egymást. Főleg 17 évesen.

Fiatalok vagytok nagyon. Egy 40-es párnál, akik 10-15 éve együtt vannak, ott van értelme a kapcsolat javításán dolgozni.

A ti 3 hónapos kapcsolatotokat tini fejjel nem érdemes erőltetni.

Ennek most arról kellene szólnia, hogy hatalmas szerelemben folyton együtt lógtok, és minden stimmel.

És még úgy is kicsi az esélye, hogy együtt öregszetek meg, mert még mindketten rengeteget fogtok változni a következő években.

2023. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
7: ez elég rákendrólosra sikerült, de egyet kell értenem.
2023. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!