Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha a párom nélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom nélkül mennék el bulizni? Fontos a leírás!

Figyelt kérdés

Én 18, ő 22 és 9 hónapja vagyunk együtt. Úgyhogy már tényleg nem egy friss kapcsolat, nem járunk sehova, ha két havonta egyszer el is megyünk, akkor is együtt. A barátnőimet is elveszítettem már ezmiatt. Saját hibámból, mert nagyon elhanyagoltam őket, de az utóbbi időben sikerült visszaszereznem a barátságkat, és még egyszer nem akarom elrontani. Lesz szombaton egy fontos buli, amin ünnepelni akarnánk valamit, és nagyon várnak engem a barátnőim. Úgy volt a barátom is jön, de sajnos be kell mennie dolgozni. Csalódott, mikor azt mondtam; én attól szeretnék menni, és azt mondta tiszta szégyen. Pedig tudja, hogy sosem akarok nélküle sehova menni, de szeretném visszakapni a barátaim. Tehát még csak nem is maga a buli a lényeg, de azért az is, mert úgy érzem 18 évesen nekem még igenis kell ez is. De persze vele, de ő sosem akar jönni. Úgy viselkedik, mintha mindig ezt csinálnám, pedig nem volt erre még példa, és szerintem amúgy sincs azzal baj, ha néha külön buliznak a párok, hiszen még egy párkapcsolatból is kell néha a magány és a baráti társaság.

Alap bizalomnak kellene lennie, hiszen már nem egy hónapos kapcsolat, és bizonyítottam már sokat. Mit gondoltok?



2023. márc. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég szomorú, hogy ennyire nem akar elengedni egy sima buliba.

Szerintem próbáld meg vele higgadtan megbeszélni, egyértelműen megmondva hogy a barátnőiddel szeretnéd tölteni az időt, örültél volna ha ő is jön, stb.

És egyébként meg teljesen igazad van h pérkapcsolattól függetlenül, kell/jól jön a baráti társaság, és ha Neked szükséged van rá, akkor ne engedd a párodnak hogy eltiltson tőlük.

9 hónap után ennyire már tényleg meg kéne bíznia Benned :/

2023. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Ilyenkor még ott a rózsaszín köd, össze vagytok ragadva, de nélküle is tudnod kell élni. És ezt neki is hagynia kell. Legyél a barátaiddal, ne hanyagold őket, csak azért, mert most ott van a barátod. Tudni kell tartani az egyensúlyt. Ha ezt nem érti meg, akkor szerintem gondolkozz el a szakításon. Hosszú távon ez akár durvább is lehet.
2023. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak a buliban vannak a baratok nekik sem kell feltetlen megfelelni.

Tedd azt ami jol esik.

Es probald megtalalni h koztes megoldast.

A parod azt hiszem otthon ulos tipus. De az sem elet h teged nem engedne el soha sehova.

A barati kapcsolataidat apolt rendesen, kellenek azok.

2023. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha mondjuk vettetek volna két mozijegyet egy filmre és csak te mennél el, arra joggal lehetne mérges, de ez teljesen másról szól. Egyszer már elvesztettél mindenkit, ne hibázd el újra. Nekem sincs semmi bajom azzal, ha a barátnőm elmegy bulizni a barátaival.
2023. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Amúgy is normálisnak kéne lennie, két önálló ember vagytok.

De így meg pláne.

2023. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg házbibulival ünnepelni? :D
2023. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Én ha találnék társat, a WC - re se mennék el nélküle.

Miért nem örülsz annak, hogy van párod??????

A mai világban nagy dolog. Majd ha elveszíted akkor már sírbakolhatsz ám.

2023. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg nem nagyon lesznek ott srácok, akkor idióta. Én megérteném, ha lennének ott, tényleg, de ha csak csajok... Mekkora butaság.
2023. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon gáz és birtokló. Nehogy már te szívj amiért ő nem ér rá. Még csak nem is az, hogy ottgon akartad hagyni. Ne hagyd, hogy tönkremenjen a többi emberi kapcsolatod. 18 évesen ne legyél már begyöpösödve annyira, hogy csak otthon ülj egyfolytában.
2023. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
24%
Elfogadható. De férfiként a párodat is értem.
2023. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!