Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 kilót fogytam barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 kilót fogytam barátnőm miatt, hiszen folyton csak stresszt okoz, szakítsak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nekem kell adnom mindent, és olyan, mintha mindig vékony jégen táncolnék, jön valami, és aztán napokig hiszti, flörtölés más srácokkal bosszúból a szemem előtt, és hasonlók, semmit nem tesz, de olyan magas elvárásai vannak, amit még tudnék is teljesíteni, de ahhoz mondjuk nem kellene totál megalázni mindenki előtt gyakran, mikor a "sértődöttet" játssza... Olyanokat művel, hogy direkt felviszi a srácot lakásra, készít vele egy képet, és akkor azt mondja nekem, hogy "na ez közel volt", meg hasonló... Meg hogy bármikor szerez magának pasit, egy pillanat alatt, elfelejt egy hét alatt, és lesznek mások, akik sokkal "egyszerűbbek" és könnyebb őket "kordában tartani", meg hasonlók. A legjobb, hogy a közös képeket, kommenteket is törli felindulásában, mert hát ugye "gyűlöl" épp akkor, mutogatja, hogy hányan írnak neki, híres, népszerű srácok is, és hasonló dolgok, és mind csak arra vár, hogy végre szakítson velem. Van ennek így értelme, egy ilyen lánnyal?
2023. márc. 26. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd mellett bizonyára sok dagadt pali lefogyna. 😂 Hagyd ott a fenébe, keressen magának egy duci csávót.
2023. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1: Kösz, megnevettettél. :>
2023. márc. 26. 16:37
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen...
2023. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megint megfenyeget hogy bepasizik akkor mond azt hogy szakítsunk:

-1.opció: szeret téged és megváltozik

-2.opció: szakítotok és akkor nem is szeretett soha

2023. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első olyan cselekedete után kidobtam volna, hogy bosszúból pasizik. Ilyet egy nárcisztikus csinál, normális ember kicsit félrevonul, gondolkozik a történteken és átbeszéli. Nem bosszúzik, nem büntet és nem okoz fájdalmat.

DOBD KI! És ezt lányként mondom, hogy az ilyet már az elsőnél!

2023. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakítsd, ne legyél már hülye.
2023. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is szörnyű volt, nemhogy átélni. Szerintem is szakíts vele, hogy lehetőséged legyen rendbe jönnöd és egy boldog párkapcsolatot kialakítanod (egy kedves lánnyal, aki megbecsül).
2023. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj csak kihasznál. Engedd el, szakíts vele, tiltsd le és felejtsd el, amíg nem késő. Hidd el, jobban jársz.
2023. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a lányt úgy kidobnám, hogy a lába sem érné a földet. Mondom ezt lányként. Azzal fenyeget, hogy talál ő más pasit? Hát menjen. Egy kapcsolatba nem fér bele az ilyen viselkedés, meg az ilyen fenyegetés. Egy normális kapcsolat az, ahol a felek megbeszélik a problémákat. Ha az én párom elkezdené mondani, hogy rögtön tudna helyettem találni egy másik barátnőt... hát akkor repülne is, mint a fene. Mármint, mi ez már? Ha szeret engemet, akkor nem fog olyanon gondolkodni, hogy ő megy új barátnőt keresni.
2023. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? Ha akarod ellenére 14 kilót fogytál, akkor már 7-nél ott kellett volna hagynod...
2023. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!