Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóval van egy barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy barátnőm eggyütt vagyunk 6 hónapja és nos szoba került a szex, és ő azt mondja velem bármikor megtenné mégis fél. Hogy nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél, akkor nem áll készen, ergo nem tenné meg veled bármikor. Javaslom, hogy várjatok még, vagy csak fokozatosan haladjatok. Először petting, aztān ha az már jól megy, akkor orál, és így tovább.


A fő, hogy beszéljetek erről, és hogy biztosítsd arról, hogy nem kell ezt megtennie, csak a szeretné, és te nem siettetes ezzel.

2023. ápr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire szereti a pettinget?

Mert lehet a behatolástól fél, mármint hogy fájni fog.

2023. ápr. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek róla, hogy pontosan mitől fél. A fő az őszinteség.

Nekem lányként nagy félelem, hogy mennyire fog fájni, illetve, hogy a fiú mellettem fog-e maradni, mert már sajnos sok olyan esetet láttam, hogy az első alkalom után pár nappal vége lett.

Kommunikáljatok sokat, aztán mint már az előttem lévők is említették, fokozatosan haladjatok, fedezzétek fel egymás testét.

2023. ápr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak igaza van, a félelem okát kell kideríteni. Sajnos vannak olyan dolgok, amik elkerülhetetlenek (pl. egy kis fájdalom), de kellő odafigyeléssel ez minimalizálható. A jó szex alapja is a kommunikáció.
2023. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd eljön az is, nem kell sietni vele. Ez egy mentális gát, de védelmi funkciója is van. Plusz érzelmileg vajon eléggé biztonságban érzi-e magát? 6 hónap az nem sok.

Régen azért ott volt a házasság köteléke, ami biztonságot adott, hogy a másik fél nem lép le, nem "rabol ki". Sajnos sokszor előfordul, hogy amikor felkészületlenül belemennek a lányok érzelmileg nem jól élik meg és később is rossz emlékként marad meg.

Igaza van előttem szólóknak, jól merüljetek el az előjátékban akár hosszú hónapokra is lehet gondolni, és lesz egy pont, amikor azt fogja mondani, hogy készen áll :) Türelem.

2023. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%
Hány évesek vagytok?
2023. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Bárhogy megnyugtathadod, de ha jön a következő kifogás, akkor elkezdhetsz gyanakodni
2023. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem megnyugtatni kell, hanem türelmesen várni.
2023. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről és fokozatosan kezdjetek el a dolgot,ha ő is szeretné és komolyan gondolja.Elsőnek csak beszélgettek róla utána petting,orál majd ha valóban készen van és akarja akkor mehet a többi is.
2023. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
próbálj meg beszélni vele erről
2023. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!