Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha volt barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha volt barátnőmet manipulálja az exe?

Figyelt kérdés
Öngyilkossággal fenyegetőzik, drogozik, gyógyszerezi magát, meg ilyesmi? Barátnőm egy nagyon érző lány, hajlamos, hogy befolyásolják. Mit tehetnék? Szépen elmondtam, és leírtam neki, hogy miket fog tenni a fickó, hogy fogja manipulálni, és mikor jön oda hozzám barátnőm, mondja, miket ír "szegény fiú", konkrétan van egy papírom, amire felírtam, és mindig kipipálom a következő mozzanatot.
2023. ápr. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ír neki? Le kell tiltani minden létező helyen, telefon, sms, az összes közösségi elérhetőség.
2023. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnődwt az exe? Az nem te vagy? 😂
2023. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:DDD Elírtam, de remélem nem a próféta szólt belőlem. Szóval:


*jelenlegi, mostani barátnőmet.

2023. ápr. 14. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a manipuláció... Egyrészt beszélj többet a csajjal, másrészt írj a srácnak, hogy ideje lenne abbahagyni. Bár ha volt barátnőd, akkor hagyhatnád is, hogy a saját életét alakítsa.
2023. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Picit vicces volt. 😅Tudod csak azt lehet manipulàlni aki hagyja. Nem hinném hogy a te feladatod lenne ennek a történtnek a megoldása. Én azt javaslom ebben a "kapcsolatba" ne nagyon tegyél sok időt vagy energiát.

A barátnőd ha nem tiltja le nem állítja meg nyilván oka van. Szóval tesó tudom hogy durva de én már kidobtam volna. 🤷

2023. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
Szerintem meg beszélj a sráccal hogy kopjon le, legyél férfi! A csajodnál meg keményíts be, és mondd meg neki, hogy ha szeret, akkor most leültök szépen, és mindenhonnan tiltja az exét. Ha nem teszi meg, akkor valóban van valami érzelmi szál még a háttérben. Akkor viszont szakíts vele és menekülj!
2023. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te most férfi vagy és a csajodról van szó? Vagy nő vagy és a havernődről van szó?
2023. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!