Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy valami nem okés?

Figyelt kérdés

Idén új fiú jött az osztályba. Jóban is lettem vele, mondhatni haverok vagyunk, de nem bírnék vele komolyabb dolgokról beszélni. Lett néhány hónap múlva barátnője, egy másik osztálytársam. Erről a lányról már sok minden hírlett (régebbi barátnője kitálalt róla nekem, mert összevesztek), nem éppen jó dolgok (itt főként szexuális tartalmú dolgokra gondolok), és a lányról úgy gondolom, a haveromat csak kihasználja, és csak azért van vele együtt, hogy pénzt és szexuális tartalmú képeket csaljon ki tőle (az utolsóban biztos vagyok, mert a saját szememmel láttam, hogy csinált ilyet.). Csak az a baj, hogy kicsit aggódom a fiú miatt, hogy nehogy baja legyen belőle, és nem szeretném, hogy egy hatalmasat essen pofára, mert nem járatos még a szerelemben, és hiába nem vagyunk szorosabb kapcsolatban, szeretném ettől megóvni, mert én érzek iránta szimpátiát, és pusztán emiatt a szimpátia miatt valahogyan a tudtára szeretném adni, hogy gondolkodjon el ezen a kapcsolaton. Az előző barátját is kihasználta; ismerem, mondta nekem.

Vagy csak én reagálom túl az egészet? Legyetek szívesek mondani valami tanácsot, hogyan éreztethetném vele, hogy tűnődjön el rajta!



2023. máj. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mond el a srácnak. Ha veled is ilyet próbálnának csinálni te is örülnél, ha minél előbb szólnának neked. Meg ha nem veszi figyelembe így járt. Te megpróbáltad
2023. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki, hogy mi a helyzet, de nem valószínű, hogy el fogja hinni, ha szerelmes.
2023. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó okod van hitelesnek elfogadni az információkat, akkor nem szarkavarás, egyébként az, bárhogyan is nézzük.
2023. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, tényleg ez lenne a legjobb megoldás.
2023. máj. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!