Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántottam a lányt akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt akivel ismerkedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közbe egyetlen egyszer írtam neki olyat amiért megharagudott. Küldött egy képet a majdnem szomszédjáról (lány), aki hát nem volt egy szépség. Erre egyből eszembe jutott hogy haverom mit szokott mondani és le is írtam neki, és ez nagy hiba volt. Ezt írtam a képre: "Edd meg ahogy haverom mondaná" a végén nevetős smile. Mondta hogy ezzel megbántottam őt, mert nem szereti ha úgy beszélnek vele mintha a barátja lennék. És én ezt megértettem és bocsánatot kértem, de hiába. Azóta minsen egyes nap megemlíti hogy ez rosszul esett neki és megértem, persze hogy rosszul esett neki, de már vagy 100x bocsánatot kértem, de hiába. Azóta egyszer se beszéltem vele így. Vannak vitáink, ma is volt és mkat ignorál.


A kérdés hogy hogyan tudom ezt helyrehozni? Nagyon kedvelem őt és látom hogy ő is nagyon kedvel, és mondta is hogy kedvel!

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. júl. 1. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, hidd el nekem ha össze is jöttök megkeseríti az életed, ez sose lesz jobb.
2023. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"minsen egyes nap megemlíti hogy ez rosszul esett neki és megértem, persze hogy rosszul esett neki, de már vagy 100x bocsánatot kértem, de hiába."

Ezzel a természettel nem lehet hosszú ideig együtt élni.

20 év múlva úgy nézne ki a dolog, hogy minden áldott nap a fejedre olvassa az összes, a 20 év alatt elkövetett hibáidat. Megbocsátani soha nem fog egyet se közülük.

Én meggondolnám.

2023. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, de ez a csaj teljesen hülye. Kéregetne ám bocsánatot a rosseb, min sértődött meg? Gondolom Halak a csaj, azok sértődnek meg mindig a semmin, elviselhetetlen, menekülj.
2023. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
flúgos, menekülj
2023. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis p***. Dehogy kedvel! Örülj, hogy megszabadulsz tőle. Fejezd be ezt a kapcsolatot. Szöveg: "Már 100-szor bocsánatot kértem tőled egy szerinted bántó mondatomért, de te még mindig azt emlegeted. Ha ennyit nem vagy képes elfelejteni, akkor valójában nem szeretsz. Úgyhogy nincs értelme ennek a kapcsolatnak." Erre el fog kezdeni magyarázkodni, hogy ő nem is úgy gondolta, de el se olvasd.
2023. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sejtem, hogy le akar rázni. Egy ilyen dolog miatt ennyi ideig haragudni picit fura, eléggé mondva csinált dolognak tűnik.
2023. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!