Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol ismerted meg a párodat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg a párodat (vagy exedet)?

Figyelt kérdés
Rendes komoly párkapcsolatra gondolok, amikor minimum hetente 2-3x találkoztok.
2023. júl. 1. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Neten
Baráti közösségben
Iskolában
Munkahelyen
Szórakozóhelyen
Utcán
Egyéb (Kérlek, írd le!)
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Tiktokon lájvolt - régebben nem kellett ennyi követő egy lájvhoz, úgyhogy zaklattam, sokáig, míg beadta a derekát.
2023. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exem, és a jelenlegi párom is a bátyám versenytársa, versenyeken leginkább velük voltam, mert a saját korosztályban annyira nem voltam/vagyok jóban senkivel hogy velük lógjak futamok között, tesómmal meg jó a kapcsolatom, a csapaton belüli haverjával is jól kijöttem mindig is. Kb. 14 éves voltam, amikor az egyik srác a társaságból megkörnyékezett. Mivel amúgy jó barátok vagyunk, akkor is mindig rendes volt velem, és nem is néz/nézett ki rosszul, jártunk úgy másfél évig. Tavaly szakítottunk (rájöttünk hogy nem is voltunk szerelmesek egymásba, de mivel távkapcs. volt, nem igazán tűnt fel a kémia szinte teljes hiánya) a mostani párom a bátyám párostársa, havonta-kéthavonta valamelyikük megy, a másikhoz, és akkor egy hétig párosoznak. A barátom még kb. május elején volt nálunk egy hétig, akkor volt egy edzőtáborunk, ott jöttünk össze egy felelsz vagy mersz? következtében. Azóta járunk, most elég gyakran látjuk egymást, sokkal rövidebb idő alatt jutottunk el a csókig mint az előző párommal, a kémia is elvileg meg van köztünk, én ezt annyira nem vágom, de sokan mondják
2023. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy az exemnél meg úgy volt, hogy levetkőztettem snapchaten, masztizott is egy kicsit, ízlett, amit láttam, úgyhogy összejöttünk.
2023. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Együtt jogsiztunk (motor)
2023. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőm szervezett egy kisebb bulit, meghívott engem is (osztálytársa vagyok) meg a fiút is (gyerekkori barát)
2023. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
A kedvencem szüreti felvonuláson volt, ő felvonult lovon én lefotóztam, később (pár hónap múlva) teljesen random bejelölt facebookon és rájöttem, hogy ő az akit lefótoztam, kiderült, az is, hogy abban a városban tanul, ahol én lakom..🥰 azóta se hiszek a véletlenekben.
2023. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!