Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak?megeri folytatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak?megeri folytatni?

Figyelt kérdés
7 honapja vagyunk egyutt baratommal az elejen minden jo volt de most egyre rosszabb a helyzet.feltunoen játsza magat hogy neki minden problemaja van,es lehet csak tobb torodesre vagyik de velem az en problemaimmal egyaltan nem foglalkozik.ez mar kezd idegesito lenni.masokkal tobb idot tolt egyutt mint velem,pedig tobbet is lehetnenk egyutt.ha valami jot tesz ertem azt is vissza emlegeti meg ami 2 honapja tortent azt is ,en eleg gyakran meglepem kis ajandekokkal,programokkal de ezt o nem ertekeli,es az én erzeseimmel nem foglalkozik mindig csak ugy kell lennie mindennek ahogy o akarja de o megis azt mindja mindig hogy "az van mindig amit en akarok"pedig ez egyaltan nem így van.megszabja hogy milyen ruhat viseljek hogy kivel beszelhetek es kivel nem,meg a rokonaimra is feltekeny..ebbol volt is mar baj.mondta hogy probal valtoztatni a dolgokon de ez csak egyre rosszabb iranyba halad.ez az egesz kapcsolat.szerintetek mit lehet ilyenkor tenni ?en szeretem de nem erzem hogy ezt o viszonozza,nem akarom elhagyni de így lehet csak megorulok mellette
2023. júl. 1. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz, de ilyen helyzetben jobban jársz ha szakítasz. Keress olyan embert aki megérdemel téged! Kitartást!❣️
2023. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"megszabja hogy milyen ruhat viseljek hogy kivel beszelhetek es kivel nem" - Már önmagában ez kiváltana nálam egy szakítást, a többivel együtt pedig végképp.
2023. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!