Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha furán viselkedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha furán viselkedik velem egy lány? Elég ribis, de érdekesen viselkedik?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy kezdődik az egész, hogy néha-néha rájön egy-egy ilyen hullám, és ilyenkor letilt, nem beszél velem, nem találkozik és tényleg, egy csomó sráccal kavar.


Ignorál egy hétig, hívom, keresem, semmi, levegőnek néz.


Aztán feltűnik, és újra én vagyok neki a legfontosabb, a fent említett srácokat letiltja, mintha mi sem történt volna.


És ez a ciklus folytatódik, újra és újra.


Mit lehet tenni? Egyáltalán találkozott már valaki ilyennel? Ki lehet ebből törni?


2023. júl. 8. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lelki szemetesláda, friend zone...


Lépj tovább!

2023. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Talán azt, amit az 500 másik kiírt kérdés(ed)hez is leírtak már legalább százan: ott kell hagyni a francba!
2023. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez ilyen csókkal felfűszerezett friend zone?
2023. júl. 8. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Pont ilyet érdemelsz. Küzdj érte tovább! 😂😂😂
2023. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%
A makkoshotykai Katica-csoportban ilyenek a lányok.
2023. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, de szerintem te magad is rájöhetsz, ha gondolkodsz egy kicsit, hogy ez a csaj nem komplett. Tiltsd majd te le őt és nézd őt levegőnek legközelebb! Kíváncsi vagyok, hogy akkor merre fog görbülni a szája...
2023. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Nem. Ez egy olyan lány "valóság show"-ja, ahol jönnek-mennek a szereplők, közben meg azt sem tudja, hogy ő kicsoda.
2023. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen szerencsétlen idiótákkal nem kellene foglalkoznod! Nem sok IQ-ja lehet, ahogy elnézem. :D Próbálkozz normálisabb csajokkal!
2023. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!