Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gimis lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok, összejönnétek egyetemista sráccal? 21 leszek lassan, nagyon tetszik egy 16 éves lány, de nem tudom mennyire lenne elfogadható, ha bepróbálkoznék nála.

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron együtt dolgoztunk diákmunkán, azóta nem beszéltünk. Viszont akkor nagyon sokat beszélgettünk, szerintem összeillenénk. 4 és fél év van köztünk, akkor volt ő 15, én meg a 20-at tapostam. Akkor úgy ítéltem meg, hogy túl sok a korkülönbség köztünk, de így egy év elteltével nagyon hiányzik a lány. Rólam annyit kell tudni, hogy jóval fiatalabbnak nézek ki külsőre, mint egy átlag 21 éves, meg személyiségben is inkább közelebb állok egy tinihez. Múlt nyáron diákmunkán is mindenki 16-nak nézett engem. Személy szerint nem érezném kínosnak, ha udvarolnék neki, de nem tudom ez mennyire elfogadott dolog társadalmilag.

2023. júl. 9. 12:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elképesztően szép a lány. Személyisége is nagyon bejön. Nagyon nehezen tudnám elengedni.
2023. júl. 9. 12:59
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Lényegben már elengedted 🤷🏼‍♀️Ha egy évig nem kerested, nem beszeltetek egymással.

De amúgy ha azóta nincs kapcsolata, írj rá, vedd fel vele a kapcsolatot, tégy egy próbát, hívd el valahova. Aztán majd alakul ha alakul. Szerintem nem sok ez a korkülönbség alapból, nyilván azért totál más élethelyzetben vagytok, biztos lesznek ebből kifolyólag problémák, de most mit veszíthetsz? Semmit

2023. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok más élethelyzetben. Otthon lakok, egyetemre járok, nem dolgozok. Ugyan úgy élek, mint 16 évesen 🥲.
2023. júl. 9. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Itt elsősorban az egyetemre gondoltam.

Én is egyetemista vagyok és igaz nekem nem, de sok szaktársamnak a buliról szólt az egész egyetem, ahol azért lehet ismerkedni. Ő pedig még gimis, még előtte az érettségi, nincs minden héten buli a haverokkal ( legalábbis nem annyi mint az egyetemen szokott).

2023. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A 16 éves lányok egy része még harmincasokkal is kavar, egy része meg még 5 évig nem is tud fiúkra gondolni. Emberfüggő.
2023. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárólag az adott lányon múlik.
2023. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szerintem elfogadható, de a 2. válaszolónak abban igazat adok, hogy teljesen más életszakaszban jártok. Lehet, hogy most még úgy élsz, mint egy átlag 16 éves, de mi lesz 2-3 év múlva ? Ő még csak akkor fogja elkezdeni az egyetemet (ha egyáltalán akar menni), te meg már javában dolgozni fogsz, és pár év elteltével lehet, hogy családalapításon is fogsz gondolkozni. Nem azt mondom, hogy nem ér meg egy próbát, de ezeket a dolgokat tartsd szem előtt.
2023. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez főleg rajtad és a lányon múlik.

Ha megvan valamilyen elérhetősége, ráírhatsz, de szerintem ne rögtön azzal nyiss, hogy mennyire bejön, hanem kezdj el barátilag beszélgetni vele, utána a reakciói alapján folytasd.

2023. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azóta már 365-ször találhatott magának mást. Erre nem gondoltál?
2023. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pletykacica13 válasza:
Szerintem próbáld meg veszíteni nem veszíthetsz vele😊
2023. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!