Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet egy párkapcsolat úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat úgy ha már a férfit több mint tízszer is megcsalták?

Figyelt kérdés
És ez egy igaz történet, a férfi jóképű, iskolázott ember annyi sajnos hogy alkesz. De még ő kér bocsánatot a párjától hogy mérges volt rá amiért megcsalta a nő vagy már 11x, és könyörög neki hogy ne hagyja el. Hogy lehet ez? Miért csinálja ezt egy férfi?
2023. júl. 9. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt se tudja merre van arcal
2023. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Rossz önbecsülés, azt hiszi, más nem szeretheti?

Valamiért különleges az a nő?

Ragaszkodás a megszokotthoz?

Félelem a magánytól?


Nem tudom. Mindenesetre ez nem normális, az ő érdeke lenne a szakítás

2023. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont véletlenül a tini párkapcsolatokba tettem a kérdést, ők már nem tinik 25 felett vannak.
2023. júl. 9. 17:25
 4/8 anonim válasza:
38%

Persze hogy működhet, ez is működik.

Az hogy jó-e az egy egészen más kérdés.

2023. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy alkesszel normális nő nem kezd, szóval megérdemlik egymást.
2023. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Sajnálom a fickót. Nekem volt olyan kapcsolatom, hogy háromszor megcsaltak, de elnéztem, mert annyira szerettem a lányt.
2023. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szex csak egy része a kapcsolatnak nem ez a fő összetevő.

Ha egyébként teljesen jól működik a dolog, akkor miért ne lehetne rendben? A srác a piát választotta a helyett, hogy férfiként éljen. A csajnak meg akad "napibetevő". Viszont mind a ketten a közös életükben ezt tudják kezelni. Na és?

2023. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"annyi sajnos hogy alkesz."


Csak?!

Kirúgnám.

2023. júl. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!