Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elég szarul érzem magam ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname_valaki kérdése:

Elég szarul érzem magam ha nincs velem a barátom. Mit tegyek hogy ne foglalkozzak a hiányával ennyire?

Figyelt kérdés
Kívűlállóként sokan nevetségesnek ítélnének meg, ezért kérlek próbáljatok empatikusan viszonyulni a helyzetemhez. Először is azzal kezdem, hogy egy 1 éves kapcsolatban vagyok, 18 éves. Nagyon szeretem a barátom és akkor vagyok a legjobban kiteljesedve ha vele lehetek. Az elkövetkezendő pár hétben azonban nem talalálkozhatunk mert ő elfoglalt. Persze annak örülök, ha ő szórakozik és nem tartok attól, hogy megcsal vagy ilyenek, de mégis nagyon szar nekem nélküle. Neki ezt nem mondom, mert nem akarok tapadós lenni, de ez az igazság. Szeretnék kicsit önállóbb lenni, megtanulni élni magamnak. Nem szeretnék egy olyan személy lenni aki nem tud létezni a párkapcsolatán kívül. Mielőtt összejöttünk volna egész jól megvoltam egyedül, nem éreztem úgy magam, mint akiből kivágtak egy darabot. Azt hiszem elfelejetettem úgy élni. Hogyan emlékezzek? Mert az életem abban változott, hogy már nem vagyok egydülálló, de szerintem nem normális ez a szintű függés. Aki érezte már hasonlóan magát, kérem adjon tanácsokat. Köszönöm!

2023. júl. 11. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"Persze annak örülök, ha ő szórakozik és nem tartok attól, hogy megcsal vagy ilyenek, de mégis nagyon szar nekem nélküle." :D

Napi troll kérdés, hello!

2023. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg neked nincs barátnőd, akivel eltöltenél egy kis időt?:) Biztosan jót tenne, ha más emberek társaságát keresnéd. Ha van kutyusod, menj el vele hosszabb sétákra, csináld azt, amit szeretsz:)
2023. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Maszturbálj.
2023. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Pl. írj?
2023. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan abban a cipőben járunk :D.

Én igazából kerestem magamnak más elfoglaltságot addig, mert képben vagyok azzal, hogy ha azon hisztizek, hogy hiányzik és vele akarok lenni, semmi sem fog változni. Nem fog gyorsabban telni az idő, és a személy sem jelenik meg azon nyomban.

Szóval én például barátnőimmel mentem el egy tóhoz, csak úgy beszélgetni, piknikezni, de akár lehet szó vásárolgatásról. Ha szeretsz olvasni, menj el könyvtárba, vagy ha művészlélek vagy, fess vagy rajzolj, esetleg írj valamit a barátodnak. Vagy ha éppen dolgod van, vagy valami, amit el akarsz intézni, akkor csináld meg azt, ne halogasd tovább. Most van egy kis időd magadra, használd ki, és nem sokára újra együtt lehettek:)

2023. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass jó könyveket, kezdj el nyelvet tanulni, sétálj, bicajozz, csinálj programokat barátnőiddel, testvéreiddel, családoddal, vagy egyedül. Végtelen lehetőségeid vannak időtöltésre.
2023. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban vagy, kérdező?
2023. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!