Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire szokványos?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szokványos? Haverom barátnője bevallotta (14 éves), hogy úgy 45 fickóval történt már ez-az?

Figyelt kérdés
Csók minimum. Szerintetek ez hihető? Elég brutálisan hangzik.
2023. júl. 13. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tegyük fel, hogy ezek bulis csókok. Ha egy este alatt mondjuk hárman lekapják, akkor simán lehet reális, hamar összejön az a 45.
2023. júl. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihető
2023. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
A mai világban? Még keveslem is. 14 évesek bugyiban ugrálnak tiktokon meg instán meg ilyen képeket tesznek ki... Ennyire elbutította az embereket a fidesz azzal hogy tönkretette az oktatást.
2023. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem szokványos. Tényleg brutális és nem ez az átlag.

Egyébként meg nem a mai világban van így, pláne nincs köze a fideszhez :D, mindig is voltak ilyenek, csak régebben máshogy terjedtek a pletykák, nem online.

2023. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg pap vagyok. És történt velem ez-az.
2023. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy igaz, az is, hogy "szokványos", de én messzire elkerülném az ilyet. Főleg, hogy kb menőzik vele 😂


Volt egy ismerősöm, neki az volt a mániája, hogy 21 nővel feküdt le az egyetemi évei alatt, de mindenki tudta, hogy kamuzik. Hosszú évek után vallotta be, hogy nem igaz, csak nem akarta azt láttatni magáról, hogy csak 2-3 átlagos kapcsolata volt, mert szerinte férfiként az gáz...

2023. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy félre értetted, és 45 éve pasival volt?
2023. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fejlemény. Konkrétan megkérdezte haverom, hogy ez tényleg így van? A lány csak nézett ki a fejéből, mintha ez totál hétköznapi lenne és volt is egy listája róluk, rangsorolva...


Igazából hitetlenkedve nézte, hogy mi ez. Én megmondtam, hogy ez nem százas, szakítson vele.

2023. júl. 13. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális XD
2023. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Egyébként mikor kezdte? Pénzért csinálta? Más is volt, vagy csak csók.
2023. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!