Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális, bele menjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, bele menjek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, barátnőmnek van egy fiú barátja akivel elég jóba van ritkán találkoznak, de mondta nem kell féltékenynek legyek, nem akar tőle semmit.. Eltelt egy kis idő és ez a fiú meg akar ismerni engem, azt mondja nagyon cukik vagyunk barátnőmmel és sokáig stb.. hármas talit szeretne, én, barátnőm, és ő.. bele menjek?? nekem annyira furcsa, mintha puncsolni akarna nekem és így megszerezni barátnőm.. (megszokták ölelni egymást, beszélgetnek chatbe egymassal..)

2023. júl. 13. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:
plusszba barátnőm nem rég műkörmével simogatta hátát és mondta neki az a bizonyos fiú, hogy de szerencsés barátod van..
2023. júl. 13. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég furcsa
2023. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes.

Mondjuk a kérdés te mit akarsz?

Mindenáron megtartani a lányt, vagy próbára tenni a dolgot hogy mennyire is érdekled te igazán?

2023. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz jó tanácsot adni, mert az írásodból nekem úgy tűnik, hogy a bizalmad már nem fullos. A baj pedig ott kezdődik, hogy egy ilyen tali kétesélyes, vagy megnyugtat, vagy még inkább elbizonytalanít.

Ha konkrétumot kéne mondanom, akkor azt javasolnám, hogy találkozz vele, mert lehet olyan jeleket fogsz tapasztalni, amik jelezni fogják, hogy még most ugorj ki ebből a kapcsolatból. Tudom, ez nagyon pesszimista meglátás, de lehet ez ment meg egy csalódástól.

2023. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Barátnőd dominalja a srácot
2023. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

A hármas szexnél az a legnagyobb probléma ha kimaradsz belőle.

Szóval menj bele bátran.

2023. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Én már most kilépnék, mert ez úgy, ahogy van, a hátad mögött játszmázás.


Nekik megvan a maguk kis világa, amibe nem férsz bele.

Az a bizonyos barát be akarja neked mutatni, hogy kettőtök közül ki dominálja a barátnődet.


Ez az egész helyből megalázó. Túl sokan vagytok ebben a relációban. Egyikőtöt fölösleges.


Nekik már közös múltjuk van, közös élményeik. Egy tekintetből megértik egymást, ha hallgatnak, akkor is értik egymást.

Te ebből ki vagy rekesztve.


Kiszállnék, a barátnőd játszadozzon valaki mással.

2023. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

A 7-es válasza akkor ha igazi érett férfi módra gondolkozol.

De azt is megteheted hogy ragaszkodol a barátnödhöz akkor viszont nem egyezel bele a taliba sőt megmondod vagányan hogy kettötök kapcsolatába nincs szükség egy zavaró tényezőre

2023. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen hihetetlen, egy lánynak lehetnek fiú barátja (anélkül hogy meg akarnák qurni egymást). Gondolom azért szeretne találkozni hogy megbizonyosodj róla, hogy ténlyeg csak barátok és ne értsd félre.
2023. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!