Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác. 9 különböző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. 9 különböző accountról jelölt be, mert elutasítottam a követési kérelmét. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Hát igazából nagyon fura az egész, nem igazán tudom mire vélni. Mit csináljak?
2023. júl. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, és az ilyennek tilos teret hagyni!

Első körben ignoráld (ne állj vele szóba!), és tiltsd mindenhonnan. Ha ezt tovább folytatja, akkor közöld vele, hogy megteszed a feljelentést, ha folytatja. És ha folytatja, akkor tényleg megteszed. Ez kimeríti a zaklatás fogalmát, amiért simán el is ítélnék.

2023. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3. zaklatás után én feljelenteném a faszba.
2023. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel, ez pszichopata
2023. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is feljelentéssel fenyegetőznék, ha nem hagyná abba. És tényleg meg is tenném, ha folytatná.
2023. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Instáról van szó?
2023. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!