Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes döntés? (homo)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? (homo)

Figyelt kérdés

2 nap múlva leszünk 1 évesek a barátommal , és azt tudni kell hogy én a nyár elején vissza költöztem Angliába a szüleimhez , mert eddig a nagyszüleimnél éltem Magyaroszágon.


Úgy néz ki hogy egy ideig nem is fogok vissza menni Magyarországba , ezért kirepül hozzám a barátom az évfordulónk miatt meg a születésnapom miatt is.


Viszont az a baj hogy nálam a távkapcsolat nem nagyon működik , tudom hogy meglehet oldani csak attól félek hogy elhanyagolnánk egymást stb. Megbántani sem akarom meg semmi ilyesmi , mert nagyon szeretem , de már egy ideje ezen gondolkodom , hogy mi is lenne a helyes döntés.


Szerintetek?


16F



2023. júl. 15. 05:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%

Ez legyen a ti döntésetek! Ha valóban szereted és megbízok benne, akkor megoldható a távkapcsolat is. Ha úgy érzed, hogy életkorotokból adódóan, hogy hiába szereted, a megcsalás és annak eltitkolása erősebb rizikó, akkor ülj le beszélni vele erről.


Nem megoldható az, hogy szülői engedéllyel kiköltözzön hozzátok? Ő ezt nem akarja vagy a szülei nem engedik? (Bár kérdés lehet az is, hogy ő veled egyidős vagy idősebb. Ha idősebb, akkor vajon mennyivel.)

2023. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
az anyukája nagyon aggódós ezért nem hiszem hogy engedné , de viszont egyidős velem
2023. júl. 15. 08:38
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Leírtad, hogy ez nálad nem működne. Akkor bármennyire is nehéz, bármennyire is azt mondja, részéről működne, engedd el.
2023. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen, még ha egymás szomszédságában laknátok is, nagyon kicsi az esélye egy hosszú távú kapcsolatnak.
2023. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem szereted. Fogalmad sincs arról, mit jelent valakit szeretni.
2023. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

Hát figyelj képes vagy rá várni? Ő képes rád várni? Ha te is O is akarja tudna működni.

Minden kezdet nehéz. Gondold át, beszéljétek meg mik a terveitek. Mennyit kéne így maradni távkapcsolatban. Mikor tudtok megint többet együtt lenni.

2023. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
A szüleid, a nagyszüleid meg az ő szülei tudnak a kapcsolatról?
2023. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#7 igen , tudnak róla
2023. júl. 15. 20:06
 9/34 rt0505 válasza:
72%
Akarat,kitartás és küzdelem na meg persze színtiszta szeretet szükséges.Ha ez megvan akkor mi a gond? Ha néha néha megtudjátok oldani az is nagyon jó.Nincs távolság igaz szerelemnél.Miért nem veted fel neki,hogy költözzön ki hozzád? Ha meg már X éve együtt vagytok akkor szerintem azért nem éri meg feladni,mert ott a táv.De ti döntésetek.Én még hiszek mesékbe,legyetek példamutatóak szerintem,mert ez a mai világ nagyon elbaszott...
2023. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
69%
Honnan tudod, hogy nem fog működni a távkapcsolat? Főleg 1 év után. Az azért nem egy rövid kapcsolat.
2023. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!