Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy én hetekig szeretnék beszélni valakivel még mielőtt komolyra fordulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan egy-két napig beszélgetnek (mondjuk online), találkoznak, összejönnek, és kész, de nekem ez nem megy. Én meg akarom ismerni a másikat, mielőtt vakon beleugranék valamibe, meg egyáltalán, engem érdekel a másik személyisége.
2023. júl. 16. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!
2023. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális teljesen. Én is így csinálom, így sikerült leráznom az olyanokat akik csak díjnak akar :D
2023. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Normális, bár 2-3 hétnél tovább azért nem érdemes húzni, mert unalmassá válhat a chatelés.
2023. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem az, dobni kell mindenkit, akit 3-4 nap chat után nem akar személyes találkozót. Na, ott tényleg meg lehet ismerni a másikat, semmi manikűr, megjátszás, emojik.
2023. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért találkozol, hogy megismerd, nyuszkó.


Én ha nincs nagyon, nagyon jó oka a másiknak hogy miért nem akar 1 (max 2) héten belül találkozót, akkor elengedem a dolgot. Tudom hogy 1-2 hét utána tali nélkül nekem a lelkesedésem nullához konvergál. Ahhoz nagyon, nagyon érdekes személyiségnek kell lenni, hogy ne így legyen, ilyennel pedig egy kezemen meg tudom számolni hánnyal találkoztam életemben, pedig 50 országot megjártam. Szóval előre, vagy hátra. Féket húzva szöttyögni én biztosan nem fogok. De bizonyára ha elég sikeresen kontraszelektálod így az értelmes embereket, találni fogsz olyan nyomit, akinek nincsenek elvárásai, és a padlót is felmoshatod vele, nagy élmény lesz.


Az elvárásokat emelni jó dolog. Idióta elvárásokat támasztani viszont rossz stratégia, mert a legjobb partnerek kiszagolják, lelépnek, és csak a selejt marad, aztán jöhet a "miért nincsenek értelmes fiúk" mantra pár év kínkeserves szenvedés után.

2023. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én teljesen egyetértek veled kérdező.


Igazából nem is értem azokat akik 1 hét után összejönnek és már hirtelen ő lett életem értelme meg uuugy szeretlek és hasonlóak.

2023. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
6: senki sem írta, hogy egy hét után szexelni, meg fetrengeni kell egymással. A chatelés időkidobás, személyesen jobban meg lehet ismerni a másikat.
2023. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Emiatt én is kizártam már olyant aki csak egy barátnőt akart,nem engem. De nem bánom.
2023. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!