Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú nagyon odáig volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nagyon odáig volt értem, de miután megtudta, hogy egy buliban kavartam valakivel, azóta nem nagyon keres és elég meghökkentő dolgot mondott?

Figyelt kérdés
Annyit mondott: "Nem tudok küzdeni egy olyan lányért, aki pillanatok alatt odadobja magát másnak. Nem tudlak becsülni és tisztelni egész egyszerűen, én többet láttam benned."
2023. júl. 17. 01:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Először is, mi a kérdés?


Másodszor, a csávónak van igaza ebben a helyzetben.

2023. júl. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy van igaza a csávónak, el ne hidd már az első baromságát.

Ez a fickó valami világi idióta, pszichopata. Az ilyet érdemes elkerülni. Nem is vagy a barátnője, tehát nem tartozol neki semmivel, de azért ítélkezik, felsőbbrendűsködik, miközben csak 1 incel phasz. Majd 50 évesen, még mindig szűzen rájön, hogy a világ nem úgy működik, ahogy ő azt behallucinálta magának.

2023. júl. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Igaza van a csavonak.

O erett, te pedig nem.

2023. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

egy buliban kavartam


Fejtsd már ki.

2023. júl. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
2-esnek van igaza. Azzal kavarsz, akivel akarsz. Aki számon kérhet rajtad bármit, az akivel jársz. És nem egy akárki. Semmit nem akarnék ettől a hülyegyerektől a továbbiakban. Ha összejössz vele folyamatosan féltékeny lesz és rád telepszik. Örülj neki, hogy nem tud tisztelni, becsülni és keress egy normalisat.
2023. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%
Na mivan, még a végén kiderül, hogy lehet mégsem éri meg k#rválkodni...?
2023. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
6# plusz nagyon tulzas, hogy sokmindent belelatsz ennyi story alapjan. Vicc vagy. Nem derult ki tobb info, gondolom nem akarja itt elarulni. Lehet eddig is hulyitett ot.
2023. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minden attól függ, hogy a kérdező potenciális párjelöltként tekintett-e a srácra. Ha nem, akkor nincs miről beszélni, ha viszont igen, akkor ez egy nagy lecke, az emberekkel nem lehet csak úgy játszani.
2023. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltak olyan pillanataim, amikor azt mondtam neki, hogy csak ő érdekel és senki más. Csak aztán így alakult.
2023. júl. 17. 10:07
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Tény, hogy a srác is kissé túldramatizálta, de rájött, hogy nem éred meg a strapát, ennyi az egész.
2023. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!