Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyik barátnőm (15 éves)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm (15 éves) lefeküdt egy 20 évessel az első találkozó alkalmával? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ez csak szerintem fura? Vagy egy hete kezdtek el beszélgetni. Azt mondja, hogy nagyon jól néz ki, és kár lett volna kihagyni. Barátja is van, de azt mondja, nem érdekli, mert ilyen jó pasit nem lehet elszalasztani, a barátja meg majd úgyis megbocsát, ha kiderül, mert szereti.


Mit tennétek a helyemben? Nem a legjobb barátnőm, és szerintem a barátja, aki amúgy kedves és jófej megérdemelné, hogy megtudja ezt.


2023. júl. 17. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne avatkozz bele másnak a magánéletébe.

Éld a sajátodat.

2023. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked ezzel semmi dolgod nincs. Véleményed nyilván van és lehet is. De remélem tudod, hogy a vélemény olyan, mint a ...

A barátnőmmel mindenképp beszélnék, hogy ez szerintem nem oké. Azért vagyok a barátja, hogy "seggbe rúgjam" (szavakkal persze), ha hülye és baromságot művel.

De a párjának nem mondanám el, nem az én dolgom lenne.

2023. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Voltam hasonló helyzetben. Ott ha tudtam, hogy van aki tudott róla, de nem szólt azzal is megszakítottam a kapcsolatot.

Aki meg mellettem volt és támogatott azzal jobb kapcsolatom lett.

Nálam amúgy hiába van meg az, hogy szeretek egy lányt és bármit megtennék érte megbocsátás nincs.

Nagyon kis aranyos tudok lenni, szerintem el se hinnéd, hogy mennyi szeretet lakozik bennem. A másik véglet meg ugye, hogy haragtartó vagyok és nem érdekel a könyörgés vagy bármi. Nem lehet rám sehogy hatni, ha egyszer valaki megbántott vagy bármi.

Ha szeretek valakit és egy ilyet megcsinál az a bizonyíték arra, hogy félre ismertem, nem azt szeretem aki valójában. Egyszerűen nem tud onnantól érdekelni és ez tapasztalat. Mindegy mit mond, mindegy mit csinál, mindegy mit ígér... Ha nincs meg a bizalom onnantól már semmi nem lesz soha. Még barátság sem. Ugye mint mondtam, ha megtudom hogy valaki tudott ilyenről, de nem szólt abban sem bízok már soha többet.

2023. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én barátnőm csinálna ilyet akkor örülnék ha szólnának róla.

Így időben tudnám, hogy mennyit várhatok ettől a kapcsolattól.


Évek múlva vagy több ilyen eset után sokkal durvábban érinti az ember lelkét amikor végül kiderül.

2023. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Vigyáznék a csajjal innentől, mert igen jellemtelen. Nem nagyon avatnám be a belső dolgaimba. A pasinak nem szólnék. Úgysem első, és úgysem utolsó alkalom volt ez valószínűleg. Nem hiányzik nekem, hogy egy ilyen utáljon meg.
2023. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Én csak abban az esetben szólnék, ha a barátjával jóban lennék.
2023. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Biztos szolnek
2023. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok barátok a sráccal is, akkor próbálj még a barátnődre hatni, hogy vallja be neki, mert ennyit megérdemel a fiú. Ha nem hajlandó rá, továbbra is buta kifogásokat gyárt, akkor félreállhatsz, megtetted, amit lehet.


Ha barátok vagytok a sráccal is, akkor mondd meg neki.

2023. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából ismerem a srácot, kedves, humoros, és nagyon szereti a "barátnőmet".
2023. júl. 17. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges beleavatkozni mások életébe. Anélkül is megy minden a maga útján. A barátnőd nyilván nem szereti a barátját, ha ezt megtette, ez pedig ki fog derülni. Az, hogy nem szereti, nem csak a megcsalásban nyilvánul meg, hanem a konfliktusok alkalmával is másképp viselkedünk, tehát nem adok nekik sok időt.
2023. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!