Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, a pasi, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a pasi, aki bejön, elég brutálisan kiakadt rám, és köpni-nyelni nem tudok? Sztori lent.

Figyelt kérdés

Exemmel néha összejárok, és előfordul, hogy szeretkezünk, mert egyszerűen jó vele.


És ugye itt van ez a pasi, aki bejön, és megtudta, és iszonyatosan kiakadt, én még ilyennek nem láttam, olyanokat mondott, hogy olyan vagyok, mint egy állat, akinek csak az a fontos, hogy "rojtosra krjanak, pna-vezérelt, alacsonyan funkcionáló, szánalmas rbanc, akinek csak a dugás a fontos, semmi más, nem érti, hogy miért nem pénzért csinálom, mert úgy legalább lenne célja, hogy így lealacsonyítom magam. Legszívesebben megalázná tömegek előtt, amíg a földön fetrengve nem sírok, hogy mindenki lássa, miféle tartásnélküli rbanc vagyok, egy senki, egy semmi, egy szégyen, sajnálja a szüleimet, rokonaimat, stb, ő egy értékes lánynak hitt, erre akár az útszéléről is összekaparhatott volna."

És még válogatott dolgokat amiket nem tudok most felsorolni, és már féltem, hogy megüt, vagy leköp, durva volt.


Eléggé ledöbbentem, reagálni sem tudtam, elviharzott, azóta nem kommunikál. Akkor ez ennyi volt?


2023. júl. 17. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt
2023. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valójában mi a kérdés? Hogy igaza volt e? Mi az hogy mit csinálj? Most már semmit b+. Akkor és ott lett volna nagy az arcod.
2023. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
16%
Tipikus
2023. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért, te ezek után még mindig szeretnél tőle valamit? Inkább örülj, hogy ennyi volt.
2023. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még hány ilyen sztorit találsz ki? Már az előzőnél is levágós volt, hogy kamu, de most már 10000%.
2023. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez vmi perverz kérdező, fétise
2023. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Egy ilyen beteg állattal többé szóba se állj. Szíved joga, hogy kivel fekszel le, semmi köze hozzá.
2023. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Hááát,ha én lennék a csávó szintúgy ugyanezt csinálnám,nem rosszból.Bejön neked mükődne a kémia erre te elbaszod xdddd troll kérdés am
2023. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!