Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek “felesleges”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek “felesleges” párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok és a múltban/jelenleg is sokszor megkaptam illetve megkapom, hogy miért van párom, úgyis szakítani fogunk, már nem élünk olyan időket hogy hosszútávúak a párkapcsolatok.


Az én véleményem az, hogy kell a tapasztalatszerzés és honnan tudhatnám, hogy ki a nagy Ő, hogyha nem próbálkozok?

Szerintem egy párkapcsolat sokmindenre megtaníthat és egyénileg is építő lehet


2023. júl. 19. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek az agybetegek? Szerintem meg a féktelen dugás értelmetlen. Ha valaki csak erre megy, menjen prostihoz, hiszen a dugópajti is ugyanúgy pénzbe kerül, és kevesebb a sallang.
2023. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
“A féktelen dugás értelmetlen” - ezzel abszolút egyetértek
2023. júl. 19. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért van párom, mert boldog vagyok miatta, ennyi az egész. Nem érdekel a szakítás gondolata, meg a negatív hangok, én egyszerűen addig vagyok kapcsolatban, ameddig maximálisan boldog vagyok.
2023. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még valóban nincs túl sok esély arra, hogy azzal az illetővel éled le az életed, VISZONT megszerzed a kellő tapasztalatot a párkapcsolatok terén. Megtanulod, hogy működik egy kapcsolat, elkövetsz hibákat, amikből tanulsz. Körvonalazódik, hogy milyen embert tudsz elképzelni magad mellé, rájössz, hogy mi a fontos, és mi nem az. egyáltalán nem felesleges egy kapcsolat. Én 31 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, előtte voltak komoly és laza kapcsolataim, egyiket sem bántam meg, mindegyikből tanultam valamit. Plusz kiéltem magam, így mire megismerkedtünk, semmilyen hiány nem maradt bennem, amit akartam azt kipróbáltam, sosem fogok nyígni a házasságban, hogy "jajj nem csináltam ezt, azt amazt..."
2023. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, akkor nem felesleges.
2023. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!