Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy havercsaj, amúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy havercsaj, amúgy okos, jófej, mégis lefeküdt egy fuckboyjal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Konkrétan az összes fiúismerősét letiltotta miatta (volt egy-két meredek arc, de amúgy többnyire normálisok), a barátnőit elküldte a halál fszára, egyedül engem nem, mivel együtt sportolunk versenyszerűen, de nem hallgat rám sem.


Eddig volt egy pár palija, de csak a legutóbbival feküdt le. Na most ez a fuckboy egyértelműen csak meghúzza egy párszor, és el fogja dobni, már most is más csajokkal kezd ki.


Szerintem az itt a fő baj, hogy ő olyan 6/10es és amúgy olyan max 7/10es palijai voltak, és ők sem voltak ennyire rámenősek, vagy legalábbis nem adta be a derekát nekik, ez a fszarc meg tényleg jól néz ki.


Jó haverom a csaj, sőt, nem csak haver, hanem tényleg egy párt alkotunk a sportban, nagyjából 3 éve ismerem, és nem igazán értem, miért viselkedik így. Tudnátok tippeket adni, hogy állítsam le, vagy mivel hassak rá? Már nem csak a haverságból, de a sport miatt is, mert baromira dekoncentrált, és versenyszerűen üzzük a dolgot.


2023. júl. 19. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ez fogott meg, es a legtobb csaj a rosszfius kinezetu fiukat szereti, akiknek van onbizalmuk…
2023. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az oké, rendben, de kellenek tippek, hogy hogyan állítsam le.
2023. júl. 19. 16:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kinézete megfogta, innentől pedig az a szemét, aki le akarja őt beszélni róla. Azt írtad, hogy okos, de szerintem pont ilyenkor derül ki, hogy ki az, akinek tényleg van is esze. Ő elbukott a teszten, aztán majd mikor a "nagy szerelme" lapátra teszi, akkor a Föld is beleremeg majd a koppanásába. Bocsánat, de aki hülye, az ezt érdemli.
2023. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
#2 Nem tudod leállítani. Ennyi esze van, majd a saját kárán megtanulja, mikor egyik barátja sem fog visszajönni.
2023. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
majd megtanulja, ha egyből kidobja.
2023. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez úgy mondjátok, mintha a pasik nem remegnének hülye műanyag k...vákért.
2023. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hatni rá, ha egy tinilány szerelmes akkor nem tudod lebeszélni soha
2023. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szard le
2023. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már barátkozni se barátkoznék vele, hiszen neked úgysem lesz esélyed, és egy lánynak az érzelmei az elsök soha semmi ész érvedet nem fogja meghallgatni, a szerelem ösztöne felülír mindent
2023. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezért sportol, hogy vidáman kefélgethessen... Tiszta szégyen ez az egész pocsék világ.
2023. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!